Komenda Powiatowa Policji prosi o pomoc w odnalezieniu 35-letniego Radosława Jackowskiego z Łowicza. Mężczyzna wyszedł z domu rano we wtorek 16 stycznia i od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Wychodząc z domu twierdził, że udaje się do pracy.

Radosław Jackowski
Radosław Jackowski.

Radosław Jackowski ma około 170-180 cm, jest średniej budowy ciała, oczy ma koloru niebieskiego, waży około 90 kg, w chwili zaginięcia nie miał zarostu na głowie posiadał natomiast gęstą brodę koloru brązowego.

Wychodząc z domu mężczyzna ubrany był w jasno-szarą kurtkę zimową z podszewką futrzaną w kolorze brązowym, czapkę zimową koloru czarnego, spodnie materiałowe koloru granatowego, buty zimowe skórzane sznurowane koloru jasno-beżowego, posiadał plecak koloru pomarańczowo-niebieskiego.

Komenda Policji w Łowiczu prosi wszystkie osoby, które miały jakikolwiek kontakt z Radosławem Jackowskim, od czasu jego zaginięcia, lub znają miejsce jego przebywania o skontaktowanie się pod nr. tel. 46 830 95 40 w godzinach 8.00 – 16.00 oraz całodobowo z dyżurnym KPP w Łowiczu pod nr. tel. 46 830 95 00 lub 997.

3 komentarze

  1. Dobry chłopak był i mało pił :/

  2. oj!chyba nie ma czegoś takiego jak zarost na głowie…

  3. Nie mial zarostu na glowie posiadal gesta brode. Czy to zdanie ma jakas logike?