Komenda Powiatowa Policji prosi o pomoc w odnalezieniu 35-letniego Radosława Jackowskiego z Łowicza. Mężczyzna wyszedł z domu rano we wtorek 16 stycznia i od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Wychodząc z domu twierdził, że udaje się do pracy.

Radosław Jackowski
Radosław Jackowski.

Radosław Jackowski ma około 170-180 cm, jest średniej budowy ciała, oczy ma koloru niebieskiego, waży około 90 kg, w chwili zaginięcia nie miał zarostu na głowie posiadał natomiast gęstą brodę koloru brązowego.

Wychodząc z domu mężczyzna ubrany był w jasno-szarą kurtkę zimową z podszewką futrzaną w kolorze brązowym, czapkę zimową koloru czarnego, spodnie materiałowe koloru granatowego, buty zimowe skórzane sznurowane koloru jasno-beżowego, posiadał plecak koloru pomarańczowo-niebieskiego.

Komenda Policji w Łowiczu prosi wszystkie osoby, które miały jakikolwiek kontakt z Radosławem Jackowskim, od czasu jego zaginięcia, lub znają miejsce jego przebywania o skontaktowanie się pod nr. tel. 46 830 95 40 w godzinach 8.00 – 16.00 oraz całodobowo z dyżurnym KPP w Łowiczu pod nr. tel. 46 830 95 00 lub 997.

3 komentarze

  1. Dobry chłopak był i mało pił :/

  2. oj!chyba nie ma czegoś takiego jak zarost na głowie…

  3. Nie mial zarostu na glowie posiadal gesta brode. Czy to zdanie ma jakas logike?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.