W sobotę, 26 listopada 2016 roku zostanie rozegrany mecz 12. kolejki II ligi koszykówki męskiej – grupy B pomiędzy drużynami KS Syntex-Księżak Łowicz – ŁKS AZS UŁ SG Łódź. Podopieczni trenera Roberta Kucharka spotkają się w hali sportowej OSiR nr 2 w Łowiczu przy ul. Topolowej 2 o godz. 18.00.

48pk2lksnews1

Więcej informacji w papierowym wydaniu Nowego Łowiczanina.

12. kolejka II ligi koszykówki męskiej – klasa B (2016.11.26-27):
KS Syntex-Księżak Łowicz – ŁKS AZS UŁ SG Łódź (s, godz. 18.00)
KKS Pro-Basket II Kutno – Żubry Leo-Sped Białystok (s, godz. 15.00)
AZS UMCS Lublin – Sokół Ostrów Mazowiecka (s, godz. 17.00)
AZS PŚK Galeria Echo Kielce – Klub Koszykarski Warszawa (s, godz. 19.00)
KS Rosa-Sport III Radom – TBV Start II Lublin (n, godz. 14.00)
KU AZS UJK Kielce – KS Shmoolky Warszawa (n, godz. 17.30)
ZKS Stal Stalowa Wola KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (n, godz. 18.00)

Zaległy mecz 4. kolejka II ligi koszykówki męskiej – klasa B:
Żubry Leo-Sped Białystok – Klub Koszykarski Warszawa 82:72

Zaległy mecz 6. kolejka II ligi koszykówki męskiej – klasa B:
AZS UMCS Lublin – TBV Start II Lublin 112:41

1. Klub Koszykarski Warszawa (1) 11 21 841-685
2. AZS UMCS Lublin (4) 11 20 858-653
3. KS Syntex-Księżak Łowicz (2) 11 20 871-713
4. ŁKS AZS UŁ SG Łódź (3) 11 20 842-687
5. KKS Tur Basket Bielsk Podlaski (5) 11 18 833-707
6. ZKS Stal Stalowa Wola (6) 11 17 789-750
7. Sokół Ostrów Mazowiecka (7) 11 17 728-714
8. KS Shmoolky Warszawa (8) 11 16 864-850
9. KU AZS UJK Kielce (9) 11 16 803-812
10. Żubry Leo-Sped Białystok (11) 11 15 791-807
11. KKS Pro-Basket II Kutno (10) 11 15 731-867
12. KS Rosa-Sport III Radom (12) 11 12 700-789
13. AZS PŚK Galeria Echo Kielce (13) 11 12 692-892
14. TBV Start II Lublin (14) 11 12 569-996

 

13. kolejka II ligi koszykówki męskiej – klasa B (2016.12.03-04):
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – KS Syntex-Księżak Łowicz (s, godz. 18.00)
Żubry Leo-Sped Białystok – KS Rosa-Sport III Radom (s, godz. 14.00)
TBV Start II Lublin – ZKS Stal Stalowa Wola (s, godz. 17.30)
Klub Koszykarski Warszawa – AZS UMCS Lublin (n, godz. 18.00)
Sokół Ostrów Mazowiecka – KU AZS UJK Kielce (n, godz. 18.00)
ŁKS AZS UŁ SG Łódź – AZS PŚK Galeria Echo Kielce
KS Shmoolky Warszawa –
KKS Pro-Basket II Kutno

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.