W piątek, 9 czerwca 2017 roku, podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego rozegrają 33. kolejkę III ligi. Tym razem rywalem będzie MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie planowane jest na godz. 19.00 na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Sportowa 66.

33. kolejka III ligi – grupa I (2017.06.09-10):
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Pelikan Łowicz (ptk, godz. 19.00)
ŁKS Łódź – ŁKS 1926 Łomża (ptk, godz. 18.00)
TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – MLKS Motor Lubawa (s, godz. 16.00)
MKS Ruch Wysokie Mazowieckie – PWKS Huragan Wołomin (s, godz. 16.00)
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MMKS Concordia 1987 Elbląg (s, godz. 16.00)
MKS Kaczkan Huragan Morąg – Legia II Warszawa (s, godz. 16.00)
Jagiellonia II Białystok – KS Ursus Warszawa (s, godz. 16.00)
MKS Ełk RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (s, godz. 16.00)
OKS Sokół Ostróda – RTS Widzew Łódź (s, godz. 16.00)

1. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (1) 32 71 75-31
2. ŁKS Łódź (2) 32 70 58-16
3. RTS Widzew Łódź (3) 32 62 51-31
4. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (4) 32 56 53-30
5. Legia II Warszawa (5) 32 53 57-44
6. OKS Sokół Ostróda (6) 32 53 51-34
7. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (7) 32 51 54-35
8. KS Pelikan Łowicz (8) 32 50 46-35
9. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (9) 32 46 42-30
10. ŁKS 1926 Łomża (10) 32 43 34-32
11. MKS Ełk (11) 32 41 42-46
12. MKS Kaczkan Huragan Morąg (12) 32 40 37-36
13. Jagiellonia II Białystok (13) 32 40 30-44
14. MMKS Concordia 1987 Elbląg (14) 32 36 55-53
15. KS Ursus Warszawa (15) 32 36 40-43
16. MKS Ruch Wysokie Mazowieckie (16) 32 21 25-65
17. PWKS Huragan Wołomin (17) 32 19 21-80
18. MLKS Motor Lubawa (18) 32  5 14-10


34. kolejka III ligi – grupa I (2017.06.14):
KS Pelikan Łowicz MKS Ruch Wysokie Mazowieckie (śr, godz. 17.00)
RTS Widzew Łódź – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (śr, godz. 17.00)
KS Ursus Warszawa – ŁKS Łódź (śr, godz. 17.00)
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (śr, godz. 17.00)
Legia II Warszawa – MKS Ełk (śr, godz. 17.00)
ŁKS 1926 Łomża – MKS Kaczkan Huragan Morąg (śr, godz. 17.00)
PWKS Huragan Wołomin – Jagiellonia II Białystok (śr, godz. 17.00)
MMKS Concordia 1987 Elbląg – OKS Sokół Ostróda (śr, godz. 17.00)
MLKS Motor Lubawa MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (śr, godz. 17.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.