Niedzielny mecz 15. kolejki IV ligi to dla Pelikana II Łowicz niepowodzeń ciąg dalszy. Podopieczni trenera Piotra Gawlika ulegli przed własną publicznością Zjednoczonym Stryków 1:3 (0:3).

To już piąta porażka biało-zielonych w tym sezonie. Po raz kolejny rywal okazał się silniejszy. Porażką okazała się pierwsza połowa spotkania, w której Pelikan stracił aż trzy bramki. Niestety po przerwie nie udało się odrobić strat, choć gra wyglądała już dużo lepiej. Jedyną bramkę dla Łowicza zdobył w 60. minucie Patryk Nasalski.

– Goście wypunktowali nas jak doświadczony bokser w pierwszej połowie spotkania i mimo przyzwoitej gry zwłaszcza w drugiej połowie po raz kolejny pozostaliśmy bez punktów – ocenił trener Gawlik.

15. kolejka IV ligi:
KS Pelikan II Łowicz – MKS Zjednoczeni Stryków 1:3 (0:3); br.: Patryk Nasalski (60) – Karol Chmielewski (18), Stefan Potocki (25) i Sebastian Balcerek (44).
Pelikan II: Daniel Malina – Patryk Krzeszewski, Damian Janik, Piotr Gawlik – Szymon Panek (46 Kacper Jaros), Roman Perizhok, Bartłomiej Tkacz, Przemysław Kochanek – Maciej Balik (65 Patryk Sekuła), Michał Świdrowski, Patryk Nasalski (80 Krystian Rutkowski).
Sędziował: Adam Dolny (Łódź). Żółta kartka: Stefan Potocki – Zjednoczeni.

LKS Termy Ner Poddębice – GKS II Bełchatów 4:1 (1:0); br.: Łukasz Dynel 2 (43 i 80), Jakub Owczarek (51) i Dawid Przezak (63) – Kacper Szafrański (82 karny).
LKS Omega Kleszczów MKS Unia Skierniewice 1:2 (1:1); br.: Witold Grzywiński (32) – Patryk Bojańczyk (7) i Kamil Sabiłło (66).
ZKS Włókniarz ZelówGLKS Zjednoczeni Bełchatów 1:0 (1:0); br.: Norbert Dregier (11).
KS Ceramika Opoczno – LKS Kwiatkowice 3:2 (0:2); br.: Bartłomiej Gambka (46) i Patryk Pyzia 2 (51 i 90+3) – Oktawian Maliszewski (23) i Łukasz Pierzyński (45).
MKP Boruta Zgierz KS Paradyż 2:3 (1:2); br.: Adrian Barzyński (17) i Patryk Pietrasiak (90+2) – Mariusz Koćmin 2 (7 i 37) i Mateusz Śliwka (63).
GKS Orkan Buczek KS Sand-Bus Kutno 1:1 (1:0); br.: Piotr Burski (30) – Rafał Serwaciński (88).
MKS Pilica PrzedbórzKS Warta Działoszyn 2:2 (2:1); br.: Wiktor Majewski (14) i Artur Kucharski (43) – Janusz Stolarski  (17 samobójcza) i Paweł Bartoszek (73).
LKS Zawisza Pajęczno – MUKS Stal Niewiadów 0:3 (0:1); br.: Bartosz Urbańczyk (38) i Adrian Gaugier 2 (48 i 75).

1. MKS Unia Skierniewice (1) 15 41 54-6
2. LKS Termy Ner Poddębice (2) 15 34 35-17
3. KS Warta Działoszyn (3) 15 30 30-17
4. KS Paradyż (4) 15 28 34-18
5. MKS Zjednoczeni Stryków (6) 15 26 38-14
6. LKS Kwiatkowice (5) 14 25 38-14
7. ZKS Włókniarz Zelów (8) 14 25 24-19
8. KS Sand-Bus Kutno (7) 15 23 26-18