Dzisiaj, 7 czerwca około godz. 5 rano doszło do zgonu pasażera na stacji PKP Łowicz Główny. Ciało mężczyzny w wieku około 50 lat zostało znaleziono na peronie.

Na miejsce wezwana została policja i Straż Ochrony Kolei i pogotowie.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Wszystko wskazywało na to, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.

Zdarzenie nie spowodowało opóźnień w ruchu pociągów.

Aktualizacja

Ustalono, że osobą, która zmarła na peronie był 50-letni mieszkaniec Łowicza.

Łowicz Główny
Łowicz Główny

11 komentarzy

 1. Co tam takt i uczucia bliskich… Liczy się ilość odsłon i kasiora, c’nie Mirosławo Wolska-Kobierecka? Nigdy więcej nie wezmę do ręki waszego szmatławca, nie mówiąc już o kupnie i to samo proponuję pozostałym – nie dokarmiać hien i pasożytów żerujących na ludzkim nieszczęściu.

 2. Opublikowanie tego zdjęcia jest poniżej poziomu jakiejkolwiek krytyki. Autorko artykułu – wstydź się. To, co zostało udostępnione, jest żenujące i tylko pokazuje waszą znieczulicę i brak taktu. Proszę postawić się na miejscu rodziny zmarłego i zastanowić się, czy chciałoby się oglądać podobne zdjęcia w internecie. Porażka.

 3. e no słabe to zdjęcie… trzeba było podejść i odsłonić. I na fejsbuczka jeszcze wstawić. Potem się dziwić, że jak jest wypadek to są następne kolizje bo mamy takich “ludzi” co sobie popatrzeć lubią.

 4. Do “Bo tak”:
  Naprawdę tysiące zdjęć w takich artykułach? Proszę wskazać w takim razie w których numerach NŁ takowe się ukazały. To, że ktoś się stacza do poziomu zwykłego szmatławca, który nie ma nic wspólnego z etyką dziennikarską nie oznacza, że wyznacza tym nowe normy. To zwyczajne sur*ysyństwo zamieszczenie tego zdjęcia.

 5. Mirosława Wolska-Kobierecka-hiena roku.
  Ciekawe jakby się Pani czuła ,gdyby to był bliski Pani człowiek.Po co to zdjęcie?

 6. Tysiące takich zdjęć jest w artykułach. Ale gapić się na peronie to Oki, jak sroka w Gant .

 7. Widzę, że bardzo chcecie dostać prestiżową nagrodę Hiena roku… Nie życzę tej miernej autorce artykułu, aby zdjęcie jej nieżyjącego męża/matki/ojca/brata/siostry/córki/ syna* było ogólnodostèpne w sieci. Mam nadzieję, że przekaz dotarł do tej pustej głowy.

  *niepotrzebne skreślić

 8. Nie “zostało znalezione” tylko podróżni czekający na pociąg od razu zaczęli mu udzielać I pomocy. Od razu było powiadomione pogotowie. Człowiek stał w gronie znajomych i upadł. Sformułowanie “ciało zostało znalezione” jest wyjątkowo niefortunne.

 9. Wasze “dziennikarstwo”, jeśli w ogóle można tak określić tego rodzaju działalność, jest na żenująco niskim poziomie. Powinniście się wstydzić.

 10. Czy naprawdę potrzebna jest ta fotografia? Pomyślcie o rodzinie zmarłego, zanim opublikujecie fotkę zwłok przykrytych folią… Hieny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.