Samorząd gminy Dmosin oficjalnie pożegnał odchodzącą na emeryturę kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Grażynę Bryszewską. Zastąpiła ją Agnieszka Janczak. 

Grażyna Bryszewska w ramach symbolicznego podziękowania oprócz kwiatów otrzymała statuetkę orła oraz okolicznościowy kalendarz. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Dziś, 27 grudnia, na sesji Rady Gminy Dmosin wójt Danuta Supera dziękując w imieniu własnym oraz pracowników urzędu za wiele lat pracy odchodzącej na emeryturę szefowej GOPS Grażynie Bryszewskiej, podkreśliła jej ogromne zawodowe zaangażowanie i niełatwą służbę na rzecz drugiego człowieka. Z empatię przekazywaną podopiecznym oraz współpracę na forum samorządu dziękowała przewodnicząca Rady Gminy Dmosin Barbara Kosma. Swoje podziękowania i życzenia dołączył również obecny na sesji starosta Powiatu Brzezińskiego Edmund Kotecki, podkreślając zaangażowanie kierownik Grażyny Bryszewskiej w prospołeczną działalność właśnie na forum powiatu. O tym, że 42 lata minęły jak jeden dzień, mówiła sama Grażyna Bryszwska, która w pomocy społecznej pracowała od momentu, kiedy wkroczyła w swoje zawodowe życie.  Do wspomnień dołączyła ona podziękowania za współpracę, wsparcie, uśmiech, zrozumienie i życzliwość ze strony władz gminnych i powiatowych, radnych, sołtysów, jak również najbliższych współpracowników.

Następczyni odchodzącej na emeryturę szefowej GOPS w Dmosinie, Agnieszka Janczak. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Grażynę Bryszewską zastąpiła Agnieszka Janczak, która jako jedyna przystąpiła do konkursu ogłoszonego przez gminę. Nowa szefowa GOSP piastuje swoje stanowisko od 1 grudnia tego roku. W pomocy społecznej pracuje od 25 lat. Od początku jest związana z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dmosinie. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.