Janka, Sincz i Sara Mora domykają line-up tegorocznej edycji Ł Festiwalu. Czwarta odsłona święta muzyki alternatywnej odbędzie się 11 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury i w klubie HopKultura.

Syny, Mazut, Tamten, Adam Repucha, Seltron 400, Charlie i Sorja Morja to artyści, o których pojawieniu się w Łowiczu już pisaliśmy. W międzyczasie program festiwalu wzbogacił się o 3 nowe ogłoszenia. Jak łatwo policzyć łącznie jest ich 10, co czyni tę edycję najbogatszą pod względem zaproszonych artystów.

Podczas festiwalu swój dj set zaprezentuje Sincz, rezydent warszawskiego klubu Smolna, którego twórczość skupia się wokół gatunku house i techno. Przełomowym momentem jego kariery był wyjazd na Ibizę w ramach wygranej w Burn Residency. Miał możliwość szkolić się pod okiem najlepszych dj-ów oraz grać w najlepszych klubach na wyspie.

W sierpniu wystąpi dla nas zespół Janka, czyli duet producencki Daniel Drumz i Hatti Vatti. Po bardzo dobrym przyjęciu na ubiegłorocznym Ł Festiwalu, łowicka publiczność z pewnością ucieszy się z powrotu drugiego z wymienionych muzyków do Łowicza – tym razem z nowym projektem.

O wizualizacje na scenie zadba artystka występująca pod pseudonimem Sara Mora, aktywnie działającej na łódzkiej scenie muzycznej. Specjalizuje się ona w produkcji wizualizacji, teaserów i wideoklipów.

Fot. Materiały ŁOK

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.