Wczoraj, 25 lutego, w klubie Pracownia odbyła się pierwsza edycja Łopenstage – Łowickiej Sceny Dowcipów. Bezapelacyjną zwyciężczynią została Zofia Mycka.

W rywalizacji wzięło udział 9 „dowcipnisiów”, którzy opowiadali żarty nie tylko o blondynkach, a byli to: Eligiusz Pietrucha, Zofia Mycka, Michał Trzoska, Krzysztof Igielski, Renata Świątkowska, Mateusz Kobuszewski, Jakub Kahan, Sebastian Bastek Cichal i Janek Górski – ostatnia dwójka dołączyła do zabawy spontanicznie.

Każdy występ publiczność nagradzała aplauzem, który był mierzony za pomocą specjalnej aplikacji. Pomiar wskazał, że najgłośniejsze były brawa po występie Zofii Mycki, dlatego to do niej powędrowała statuetka Łowickiej Królowej Dowcipów. Na miejscu drugim znalazł się Janek Górski, a na trzecim Krzysztof Igielski.

– Bardzo wam dziękuję. Miło tu z wami spędziłam czas – powiedziała na zakończenie Zofia Mycka i opowiedziała jeszcze kilka dowcipów.

Zabawa spodobał się na tyle, że organizatorzy – Krystian Cipiński i Jakub Papuga – już teraz zapowiedzieli jej kontynuację. A pani Zofia, słynąca ze swojego kulinarnego talentu, obiecała przynieść następnym razem pierogi.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.