Podopiecznym trenera Bernarda Wudkiewicza udało się wrócić w roli zwycięzcy z wyjazdowego meczu rozegranego w ramach 14. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej młodzików z Kopernikiem Kiernozia. Pelikan-2004 Łowicz pokonał gospodarzy 2:1, dzięki czemu ma już tylko jeden punkt straty do zajmującej drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Mazovii Rawa Mazowiecka.

Wyrównana pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1. Najpierw strzałem życia popisał się jeden z zawodników Kopernika posyłając piłkę z 40. metra pięknym łukiem tuż pod poprzeczkę bramki bronionej przez Łukasza Piętę. Dziesięć minut później biało-zieloni wyrównali, za sprawą Bartosza Wudkiewicza, który zdobył gola po podaniu Aleksandra Sokoła. Żadna z podejmowanych akcji nie przyniosła już skutecznego zakończenia w tej części spotkania i po przerwie grę należało rozpocząć od nowa. Zwycięsko z niej wyszli łowiczanie, którym udało się zaskoczyć golkipera gospodarzy strzałem w wykonaniu Sokoła, tym razem po podaniu Wudkiewicza.

14. kolejka skierniewickiej ligi okręgowej młodzików D1:

LZS Kopernik Kiernozia – MUKS Pelikan-2004 Łowicz 1:2 (1:1); br.: (10) – Bartosz Wudkiewicz (20) i Aleksander Sokół (45).
Pelikan: Łukasz Pięta – Piotr Strycharski, Filip Marszałek – Jakub Oblicki, Bartosz Wudkiewicz, Aleksander Sokół, Jakub Firak – Fabian Pliszka, Bogumił Jakiel. Na zmiany wchodzili: Mateusz Motyl, Mateusz Wróblewski, Bartłomiej Kłys i Kacper Maliński.

GLKS Laktoza Łyszkowice – RKS Mazovia Rawa Mazowiecka 0:0
MLKS Widok Skierniewice – Orlęta Cielądz 19:0
LKS Victoria Bielawy – LKS Pogoń Bełchów 1:2
GOKSiR Jutrzenka Drzewce – Pogoń Godzianów 1:2

1. MLKS Widok Skierniewice (1) 14 37 101-4
2. RKS Mazovia Rawa Mazowiecka (2) 14 35   60-10
3. MUKS Pelikan-2004 Łowicz (3) 14 34   64-17