Funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Łowicza zatrzymali 15 sierpnia tuż przed godziną 18. w Oszkowicach, w gminie Bielawy, kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 100 km/h.

Policja – zdjęcie zastępcze. fot. arch. NŁ

Mężczyzna, 37-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego, pędził peugeotem 307 drogą wojewódzka nr 703. W momencie, gdy znalazł się w zasięgu fotoradaru mundurowych, odczytana z urządzenia prędkość jego pojazdy wynosiła 150 km/h w terenie zabudowanym. – Mężczyzn stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi i został ukarany mandatem – powiedziała nam rzecznik prasowy KPP w Łowiczu Urszula Szymczak.

15 sierpnia na terenie powiatu łowickiego prowadzona była lokalna akcja „Prędkość”, na drogach znalazło się więcej patroli, które w czasie służby szczególną uwagę zwracały na prędkość, z jaką poruszały się pojazdy. Tego dnia policjanci ujawnili łącznie 28 wykroczeń związanych z niestosowaniem się ograniczeń prędkości, kierowca peugeota jako jedyny stracił prawo jazdy. Kontrole będą częste, aż do niedzieli 19 sierpnia.

 

10 komentarzy

 1. Panna Kalinowska

  Czasami widuję i 180 na liczniku na terenie zabudowanym. Wielkie mi co.

 2. 150 jechał jakby 250 miał to dopiero było by o czym pisać

 3. 150 ? Ja tam 200 lecę mały silnik musiał mieć

 4. Co to za kara dla takich potencjalnych zabójców szkoda pisać na ten temat lepiej zacząć pisać na temat tych co te chore prawo ustalaja

 5. Zapraszam na 1 Maja / Klickiego jeżdżą jak debile a policji nie widać ….

  • Tkaczewianka

   często słychać rozpędzone samochody na całym osiedlu Tkaczew, a prędkość w centrum, a na wyjazdowych drogach- dość szerokich i w dobrym stanie- to jest róźnica. Ciekawe komu zależy, żeby tam policja się nie pojawiala

 6. Łowiczok 1234

  wielkie mi co

 7. Dlaczego polskie przepisy prawa są tak pobłażliwe dla takich idiotów? Przecież on powinien mieć prawo jazdy zabrane DOŻYWOTNIO i jeszcze wyrok, przynajmniej grzywnę albo prace społeczne.

 8. zapraszamy na kozią w piątek o 22, jeden po drugim stracił by prawko.

 9. Lepiej napiszcie o zebraniu wiejskim i odwołaniu sołtysa w Bocheniu, zobaczycie jaka będzie lawina komentarzy na nowy artykuł!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.