Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 25 sierpnia o godz. 22.48 na drodze krajowej nr 92 w Rząśnie. W wypadku zginął 20-letni motocyklista z powiatu łowickiego.

Młody mężczyzna jechał motocyklem Honda drogą krajową 92 w kierunku Łowicza. Został potrącony przez Chevroleta, który wymusił na nim pierwszeństwo. Samochodem kierował 27-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Był trzeźwy.
Motocyklista poniósł poważne obrażenia w wyniku wypadku i został przewieziony do szpitala w Zgierzu, gdzie zmarł.

Na skutek prowadzenia czynności po wypadku ruch drogą krajową odbywał się wahadłowo jeszcze do godz. 1.30 w nocy.

34 komentarze

 1. I po owadzie

 2. Na sekcji wyszło, że był pod wpływem?

 3. GRAŻYNY I JANUSZE WSZYSTKO WIEDZĄ NAJLEPIEJ !!! EWIDENTNA WINA KIEROWCY OSOBÓWKI ALE GRAŻYNA WIE LEPIEJ. CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM !

  • Fakt – nie miał prawka. Tyle w temacie

   • TO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE WINA KIEROWCY OSOBÓWKI.

   • Przed sądem będzie miał ten fakt ogromne znaczenie

   • Prawo jazdy posiadał. Nie posiadał uprawnień na kategorie A. Z której strony by na to nie patrzeć wina kierowcy.

   • Czyli jednak jeździł motorem bez uprawnień.

   • Będę polemizowala czy tylko kierowcy wina. Moim zdaniem motocyklista nie posiadając uprawnień potwierdzających umiejętności poprzez zdanie państwowego egzaminu mógł nie znać przepisów, ograniczeń prędkości itp.

   • Nawet jak łamiesz przepisy jadąc główną drogą pod prąd i z ulicy podporządkowanej wyjedzie i uderzy Cię inny uczestnik ruchu to wina jest tego z podporządkowanej bo powinien ustąpić pierwszeństwa KAŻDEMU. Nawet takiemu co jedzie pod prąd, na jednym kole czy w stroju misia. Wina zawsze jego.

   • Niech jeszcze wyjdzie na sekcji, że był pod wpływem to będzie już ewidentne wina motocyklisty.

 4. Kolejny motocyklista bez prawka co zasówa bezmyślnie. Trzeba było go wcześniej wsadzić za kratki może by żył i matka nie cierpiała.

  • Waż słowa kobieto. Mówisz o nieżyjącym!

  • Motocyklistów brakuje wyobraźni. Dlatego tak wielu ich ginie. Jak dla mnie motór powinien byz zakazany, a za musl o jeździe na czymś co ma 2 koła – ciupa. Gdybym była ustawodawcom nazwała bym to myślozbrodnia motórowa. Rozmarzyłam się troche

  • bezmyślna to ty jesteś Grażynko i cb należałoby wsadzić za kratki kretynko

 5. bez emocji

  A zdjęcie kto zrobił i przesłał do redakcji ? Jak zawsze nasi wspaniali bohaterscy strażacy .

 6. O matko kawałek buta zobaczyli i już aferę robią. Ludzie powinni widzieć takie zdjęcia może coś dotrze to tych pustych głów, że przez idiotów którzy nie potrafią jeździć są właśnie takie wypadki. Albo pijany albo wymusi pierwszeństwo. Pozdrawiam redakcję bo od lat z rodziną kupujemy ta gazetę .

 7. Zanim konkurencja takie bzdury zacznie wypisywać,niech spojrzy i pomyśli.Nie mam nic wspólnego z gazetą,ale to te szkalujące komentarze są niesmaczne i chore.Taki idiota pisze byle co,byle pisać,najpierw niech założy okulary i obejrzy.

 8. Jednak dało się zmienić zdjęcie…

 9. W tym miejscu jest dużo wypadków,może ci,co tak się promują przed wyborami coś tam zrobią?A o co pretensje do gazety?Na innych łowickich portalach są gorsze relacje,może zajrzyjcie zamiast pisać byle co,tłumiki bez kultury i ogłady.

 10. A może dla przytomnosci i powagi sytuacji warto pokazywać tego typu zdjęcia? Fakt zginął człowiek i to jest bardzo smutne. Ale jak mamy przestrzeć młodych ludzi przed konsekwencjami ich lekkomyślności?
  Uważam, że takie zdjęcia i jeszcze gorsze powinny być pokazywane każdemu kursantowi ubiegajacemu się o prawo jazdy. Moim zdaniem, nic nie działa lepiej na wyobraźnię jak zdjęcia polamanych kończyn trzymających się na strzępkach skóry… nie zostanie to w pamięci???? Więc, śmierć nie cofniesz ale na wyobraźnię twojemu dziecku wplyniesz…

  • A jak były by to zwłoki twojego dziecka lub najbliższej osoby to też tak chciałbyś pokazywać innym?! Zastanów się a potem pisz…. Pomyśl o tragedii jaka dotknęła rodzinę….

 11. Dajcie zdjęcie na którym widać więcej!! A tak serio to na prawdę trzeba nie mieć za grosz taktu, żeby publikować coś takiego. Zresztą czego się spodziewać po tej miernej gazecinie.

 12. A czego tu się więcej spodziewać po tym jeb…m szmatławcu … -.-

 13. Litości. Czy Pani dla sensacji zapomina, że zginął człowiek, który ma rodziców oraz bliższa i dalszą rodzinę przeżywająca tragedię

 14. Proszę zmienić/usunąć zdjęcie. Jest nieetyczne.

 15. Droga redakcjo czy mając na uwadze smutek i żal rodziny możecie zmienić zdjęcie na którym widać noge motocyklisty.czasem nie warto robić szoł fotografią tylko trzeba umieć ją zrobić.pozdrawiam

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.