Od wtorku, 5 lutego policjanci z posterunku policji w Nieborowie mają do dyspozycji nowy radiowóz, do zakupu którego dołożyło się łowickie starostwo.

Nowy radiowóz to Opel Astra o pojemności silnika 1,6 litra i mocy 200 KM. Kosztował w sumie 74 tys. zł, a kwotę tę po połowie pokrył powiat łowicki i policja.

Kluczyki przekazał policjantom starosta łowicki Marcin Kosiorek wraz z delegacją członków zarządu i radnych. Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu mł. insp. Grzegorz Radzikowski przekazał je następnie kierownikowi placówki asp. sztab. Jarosławowi Wojdzie.

Przypomnijmy, że posterunek policji w Nieborowie otwarty został w połowie grudnia ubiegłego roku. Mieści się w dawnym pawilonie handlowym miejscowej Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska. Aktualnie jego obsada jest sześcioosobowa, tworzą ją m.in. dzielnicowi, którzy zajmują się gminami Nieborów i Łyszkowice.

13 komentarzy

 1. A dlaczego nie zaproszono wójta Nieborowa? Czyż posterunek nie jest w Nieborowie? To żenujące i wysoce niekulturalne panowie!

 2. Korupcja

  Kozioł rozje..ł GS a teraz poszedł psuć powiat. Ludzi pozwalniał i teraz żyje z lichwy za sklepy. To jest człowiek bez honoru. Nie wem jak można być przewodniczącym gminy i jednocześnie prezesem GS i wydzierżawiać pomieszczenia gminie. Nie uważacie, że tym powinna zająć się CBA?

 3. Lichwiarz

  Za to że baran-kozioł popiera kasiorkę to ostatni raz na niego głosowałem.

 4. z tego co wiem to akurat to całe towarzystwo mało miało wspólnego z tym samochodem

 5. Brawo Panowie,. tak trzymać , widać nie czekacie z robota jak Kaliński który łózka na położnictwo rok kupował. Szacunek

 6. łowiczak

  to jest chamstwo po prostu ,jak można kozła baranem nazwać

 7. Słabo. Malczyk, Koziol, Kosior. Trio z Kolka Wedkarskiego.

  • dupa boli ze sobie mimo wieku sobie radzą w przeciwieństwie do włodarzy miasta którzy topią je na potęgę.

  • Mimo czyjego wieku? Przecież to jest pośmiewisko. Tak sobie radzą właśnie.

 8. Pisdzielcy i spółka zoo

  Kozioł Ty Baranie nie wiesz że wójta też się zaprasza? On jest tu gospodarzem, a wy jesteście tu z przypadku, wielkiego przypadku! To tak teraz będzie wyglądała współpraca między powiatem a gminą?

 9. Kraj mlekiem i miodem plynacy a samorzad daje 50 % na radiowoz. Pytanie a ten rozbity na drodze wojewódzkiej w miejscowosci Marianka mial AC? Czy prędkość oceniana przez wujezdzajacego z podporzadkowanej byla 50 czy jednak inna?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.