Dziś, 6 listopada od godz. 15.30, można zjechać z ronda w ul. Bolimowskiej w kierunku ul. Warszawskiej i dalej w stronę przejazdu kolejowego i ul. 3 Maja i Dworcowej. Od tej strony jest także możliwy dojazd do ronda i dojazd do osiedla Zatorze jak i jazda w kierunku Skierniewic jak i w kierunku ul. Poznańskiej.

Wprowadzone zmiany warto uwzględnić poruszając się samochodem, tym bardziej, że już we wtorek 12 listopada ponownie zostanie wyłączony z ruchu tunel pod wiaduktem w ul. Arkadyjskiej. Dlatego cały ruch samochodowy do centrum Łowicza zostanie skierowany właśnie przezto rondo i ul. Bolimowską.

Warto zauważyć, że na skrzyżowaniu starego odcinka ul. Bolimowskiej i ul. Warszawskiej, nie należy spodziewać się ruchu na Warszawskiej od strony ul. Poznańskiej. Zjazd w tym kierunku z ronda na skrzyżowaniu nowej ul. Bolimowskiej i Warszawską nie zostanie otwarty prawdopodobnie do czasu wybudowania wiaduktu nad przejazdem kolejowym w ul. 3 Maja – czyli jeszcze bardzo długo.

Arkadyjska będzie ponownie zamknięta. I to na długo – aktualizacja

9 komentarzy

 1. Burmistrz oddaj ludziom pieniądze za ich działki, co się stało z tymi ludzmi? Czemu o tym cisza!

 2. ofiara mafii łowickiej

  Natomiast na trasie Łowicz -Brzeziny – Łowicz mafijne TiR-y już trenują agresywne, dynamiczne, ostre – zagrożenie życia – wejscia w zakręty – np: w Kołacinie koło Szkoły.i nie tylko. Zieje zgrozą.

 3. Wjazdy na rondo raczej za wąskie dla tirów. Pięknie szosują po krawężnikach i kostce.

 4. lowiczanka

  Prosimy o reakcje Policji .zeby stali i kontrolowali prędkość Tirów a nie pod mostem na ul.Zamkowej bo tam jest najłatwiej.

 5. chyba dla Tir- ów z Litwy Łotwy ,Estonii oraz z Poznania ,Białegostoku , Gdańska , Warszawy itd.

  • Gdyby pomiędzy Sochaczewem a Łowiczem były kontrole prędkości i jakieś sensowne ograniczenia to by sie część Tirów stąd odbiła. Oni uwielbiają tędy jeżdzić bo jest o wiele łatwiej niż przez węzeł Wiskitki. Nie ma ostrych zakrętów, terenów zabudowanych.

   Można wcisać pedał do podłogi i nikt nie przeszkadza.

   Jeżdzę codziennie z Łowicza do Sochaczewa i spowrotem, nie widziałem na tej drodze Policji przez ostatnie 10 lat nawet raz. Na skrzyżowaniu w Kompinie nie stosują się wogóle do ograniczenia prędkości.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.