Trwają dalsze prace, w rejonie nowego ronda na ul. Bolimowskiej w Łowiczu. Na starym odcinku tej ulicy nakładana jest nowa warstwa asfaltu.

Prace w tym miejscu rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 7.30 i będą trwały do godziny 16. Odcinek od ul. Warszawskiej do ronda jest wyłączony z ruchu. Jak udało nam się dowiedzieć, droga będzie przejezdna dopiero w godzinach między 16 a 18, kiedy nowo nałożona nawierzchnia wystygnie. Z uwagi na trwające prace objazd jest zorganizowany przez ul. Dworcową.


Jutro natomiast będzie wykonywane łączenie między ul. Bolimowską a ul. Dworcową i wjazd na ul. M. Konopnickiej i mogą pojawić się pewne utrudnienia na drodze – pozostałe asfaltowanie, które jest zaplanowane do 22 maja, będzie się odbywało na wewnętrznych drogach, bez utrudnień w ruchu.


Od jutra rozpocznie się również montaż zielonej ściany z ekranów akustycznych. Pierwsze ekrany będą zakładane na odcinku między rondami przy nowej ul. Bolimowskiej. Montaż wszystkich ekranów powinien być zakończony do 15 czerwca.
25 maja zostanie również zmieniony wjazd do sklepu Mila. Dotychczas na parking sklepu wjeżdżało się od ul. Warszawskiej, który zostanie zamknięty. Klienci będą mogli wjechać na teren sklepu jedynie od ul. Bolimowskiej.
Prace bitumiczne w rejonie ronda przy ul. Warszawskiej i ul. Bolimowskiej trwają od 11 maja i zaplanowane są do 22 maja. Wczoraj zakończył się również ruch wahadłowy w tym miejscu.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.