W tym roku dokładnie 6 grudnia, w Mikołajki, odbędzie się Choinka Miejska dla dzieci. Świąteczna zabawa rozpocznie się o godzinie 16 na Starym Rynku. Aby odebrać jedną z 4 tysięcy paczek od Mikołajów, trzeba wcześniej zakupić kupon.

Ratusz poinformował, że tegoroczna sprzedaż kuponów rozpocznie się za tydzień w czwartek, 28 listopada.

Bilety będą do kupienia w cenie 8 zł w łowickich przedszkolach i szkołach podstawowych w klasach I-III. Pozostałą ich część będzie można kupić od godziny 9 w holu ratusza.

Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowano 4 tysiące paczek dla dzieci. Bilety uprawniają do odbioru paczki ze słodkościami u Mikołaja oraz dodatkowo wezmą udział w losowaniu prezentów ufundowanych przez sponsorów zabawy.

6 komentarzy

  1. JAK WAM CENA NIE ODPOWIADA TO KUPCIE SOBIE TANIEJ O PODOBNEJ ZAWARTOŚCI I PODRZUĆCIE MIKOŁAJOWI I BĘDZIECIE MIELI TAŃSZĄ

  2. I to ma być Mikołaj – za choinkę trzeba mu zapłacić. “Gratulacje” dla tych, którzy to wymyślili.

  3. …a ja to bym chciał dostać pod choinkę tą Mikołajkę ze zdjęcia🙂 Mmm…piękna jak Monica Belucci🙂 Ciekawe czy jest wolna?

  4. By coś zrobili fajnego dla tych dzieci,które nie maja w tym Łowiczu dokąd iść. Nie ma tu zupełnie nic, totalne dno. Wiocha zabita dechami. Czy kiedyś było coś organizowane od miasta na np dzień dziecka? Czytanie w bibliotece? Żart. zacofane miasto. ale co się dziwić jak nikt nie chce tego zmienić…

  5. Rok temu były chyba po 7 zł. Najlepiej zarabia się właśnie na dzieciach. Za rok będą po 9 złotych.

  6. Skandal! Dlaczego tak drogo! Zwolnić burmistrza!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.