Łowicki Ośrodek Kultury po raz 6. organizuje w okresie ferii zimowych Mały Och! Film Festiwal. Atrakcje zaplanowano w dniach 16-27 stycznia, zaś bilety i wejściówki będą rozprowadzane od środy, 4 stycznia, od godziny 17.

maly-och-2017-848x478

Tegoroczny program będzie naszpikowany atrakcjami. Ferie rozpoczną się 16 stycznia o godz. 10 od projekcji filmu familijnego „Alpejska przygoda” (bilet 2 zł). Dokładnie tydzień później aktorzy ze studia KRAK-ART przyjadą z teatrzykiem „Pan Twardowski” (bilet 5 zł). Po filmach warsztaty z Doktorem MacŁokintoczem (wstęp bezpłatny, limit miejsc 16).

We wtorki filmy (bilet 2 zł), a po filmach mistrzostwa w gry, do udziału w których wystarczy kartka i długopis – w pierwszym tygodniu w statki, a w drugim – w kółko i krzyżyk (limit miejsc 16). W środy przegląd Skarbów VHS Junior (wstęp wolny) i gry na dużym ekranie kina Fenix (limit miejsc 16).

W czwartki ciekawe wycieczki. 19 stycznia do Łodzi, a w planach spektakl „Ronja, córka zbójnika” w Teatrze Pinokio oraz zwiedzanie wystawy „Pałac pełen bajek” w Muzeum Kinematografii, gdzie można m.in. wejść do budy Reksia.

Tydzień później, 26 stycznia, wycieczka do Nieborowa, po którym najmłodsi wędrować będą „Tropem Alojzego Kleksa”. W programie kulig i ognisko w Stajni u Kowala. Limit miejsc na obie wycieczki wynosi po 40 osób, a koszt udziału to 20 zł.

Równie ciekawe będą piątki. Pierwszy z nich, 20 stycznia będzie „Strzałem w Dziesiątkę!”, bo będzie to dzień spędzony z członkami Stowarzyszenia Historycznego im. 10 PP (wstęp wolny). Małych Och! zamknie 27 stycznia „Pokaz klasyki polskiej animacji”, czyli przegląd polskich bajek, pośród których m.in. Smok expedition z serii Porwanie Baltazara Gąbki (bilet 2 zł).

Szczegóły w dzisiejszym, 29 grudnia, NŁ oraz na stronie Łowickiego Ośrodka Kultury.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.