Marihuanę w dwóch zawiniątkach o łącznej wadzie 2,31 g próbowała przemycić na teren Zakładu Karnego 64-letnia kobieta, która dzisiaj, 24 stycznia o godz. 9 rano przyszła odwiedzić swojego syna. Kobieta wykazała się pomysłowością, ponieważ narkotyki zawinięte w folię aluminiową i fragmenty jednorazowych rękawiczek wzięła do ust.

Fot. por. Robert Stępniewski

Nie udało się jej jednak dokonać przemytu. Jej zachowanie wydało się funkcjonariuszom podejrzane, dlatego wytypowali ją na kontrolę osobistą, podczas której ujawniono narkotyki. Czyn, którego się dopuściła jest zagrożony karą pozbawiania wolności do 3 lat.

Jak nas informuje por. Robert Stępniewski, rzecznik ZK w Łowiczu, 64-latka nie jest najstarszą osobą, która zastała przyłapana na próbie przemytu narkotyków. Jakiś czas temu 82-latka próbowała przemycić narkotyki w kuli ortopedycznej.

Fot. por. Robert Stępniewski

4 komentarze

  1. ASKSIĘŻAK

    Piszę ponownie, że w dniu 14 stycznia br. grasowała po Łowiczu para oszustów i okradała ludzi. Ich ofiarą padła również moja matka, zam. na Os. Tkaczew. Podając się za pracowników sp-ni mieszkaniowej, dostawali się do niektórych mieszkań i obrabowali kilka osób. Dlaczego na żadnym z łowickich portali internetowym, również w dwóch wydaniach papierowych NŁ – na ten temat się milczy? Czyżby dla wciąż rosnącej grupy starszych wiekowo mieszkańców Łowicza – ważniejsze były informacje o jakimś cofniętym liczniku w samochodzie albo o tej pani, która próbowała wnieść narkotyki? Chyba ważniejsze jest aby przestrzec przed takimi oszustami łowickich staruszków!

  2. nie karany

    gratuluje tępoty

  3. Gratuluję

  4. Adoptuje mnie babciu!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.