Znany przed laty z przeboju „Pump It Up!” belgijski piosenkarz Danzel oraz grający disco polo i muzykę dance zespół Power Play („Co ma być to będzie”, „Lubisz to lubisz”) będą gwiazdami 51. Niedzieli Sannickiej. Organizatorzy przygotowują też wiele innych atrakcji.

Orkiestra OSP Sanniki podczas ubiegłorocznej Niedzieli Sannickiej
Orkiestra OSP Sanniki podczas ubiegłorocznej Niedzieli Sannickiej

W niedzielę, 7 lipca od godziny 10. w parku przy pałacu w Sannikach trwać będzie kiermasz sztuki ludowej, wyrobów z wikliny, kwiatów, krzewów itp. Na miejscu będą też atrakcje dla dzieci, loterie fantowe. O godz. 12.00 wizytę w Sannikach zapowiedzieli motocykliści z Moto Płock oraz MotoMikołaje.

O godzinie 14.00 w pałacu zaplanowany jest koncert chopinowski (fortepian: Mariusz Drzewiecki, recytacje Radosław Pazura).
W muszli koncertowej o godz. 16.30 wystąpią dzieci z ogniska muzycznego działającego przy ECA Sanniki. Później na scenę wejdzie Orkiestra Dęta OSP Sanniki. Ok. 17.30 zaplanowany jest występ uczniów byłego Gimnazjum im. Książąt Mazowieckich z programem „Alicja w Krainie Czarów”.

Druga część koncertowa rozpocznie się o godz. 18.30 występami Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Sanniki”, dzieci z grupy „Sannickie Nutki” oraz tancerzy breakdance.

Około godz. 19.30 rozpocznie się koncert szczecińskiego zespołu Abba Show. Występ Danzela zaplanowany jest o godz. 21, a godzinę później koncert Power Play.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.