Jednogłośni byli dzisiaj, 6 czerwca, radni gminy Chąśno w kwestii udzielenia absolutorium wójtowi Dariuszowi Reczulskiemu.

Wcześniej, zgodnie z procedurą, przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu na 2017 rok. Sprawozdanie pozytywnie zaopiniowała Regionalne Izba Obrachunkowa w Łodzi.

Wójt, dziękując za taki wynik głosowania, podkreślił, że to zasługa wszystkich pracowników urzędu, jednostek organizacyjnych, radnych i sołtysów.

Zaznaczył, że z roku na rok jest mniej środków unijnych do wzięcia, przez co coraz trudniej o kolejne inwestycje, ale w miarę możliwości stara się je realizować w każdej miejscowości gminy. Podkreślił, że jego gmina jest jedną z najmniej zadłużonych.

O tym jak wygląda sprawozdanie z budżetu w liczbach – za tydzień w Nowym Łowiczaninie.

6 komentarzy

  1. MIKO !!! ? Grubo się mylisz ! Gmina Chąśno ma Jedną z najlepszych Jednostkę QSP KARSZNICE DUŻE która jest NAJLEPIEJ wyposażoną Jednostką w Całym Powiecie Łowickim. Jednostka dysponuje sprzętem jakiego może mu pozazdrościć PSP ŁOWICZ. Na wyposażeniu mamy nawet Przyczepy Samochodowe wyposażone w pompy dużej wydajności ,kamery termowizyjne i wiele innego sprzętu którego PSP Łowicz pozazdrości.

  2. a ta Pani co sie tak patrzy chyba zakochana

  3. Sami swoi i wszyscy w urzędzie zadowoleni, mądra polityka kadrowa – znajomi, rodzina , radni jak widać przynosi bardzo wymierne korzyści. ” Zaangażowanie, wydajność, kultura obsługi , kompetencja” nowych odkryć wójta sfinansowana jest z podatków mieszkańców gminy. Ale czy o to chodzi, zadowolenie pracowników czy mieszkańców gminy.

  4. Miko ten swoj kosciol w dupe se wsadz . malo masz kosciolow.

  5. GMINA NAJMNIEJ ZADŁUŻONA BO INWESTYCJI ZERO I ŻADNEJ PORZĄDNEJ OSP, ANI KOŚCIOŁA