Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Adam Lipiński odwiedził dziś Łowicz. W sali kinowej ŁOK spotkał się przede wszystkim z sympatykami partii, choć na widowni był także mężczyzna z białą różą, co jakiś czas krytycznie odpowiadający politykowi. 

Mimo kilku słownych utarczek, spotkanie przebiegło w dość spokojnej atmosferze. Adam Lipiński przybył do Łowicza w towarzystwie posła Marka Matuszewskiego, a program prowadzili lokalni działacze partii: Jakub Wolski, szef Klubu Radnych PiS w Radzie Miejskiej w Łowiczu oraz i Michał Trzoska, jej przewodniczący.

Nie wszystkim na widowni podobało się to, że polityk odpowiadał na pytania formułowane przez uczestników spotkania na kartkach, bo woleliby swobodną wymianę zdań i opinii. Niestety też nie na wszystkie z grubego pliku pytań Adam Lipiński zdążył odpowiedzieć, jakkolwiek w finale zebrał oklaski.

Na spotkaniu mowa była przede wszystkim o sytuacji w kraju, o ogłoszonej tzw. “piątce Morawieckiego” – czyli zmianach zapowiedzianych przez premiera, jakie mają być wdrażane w ciągu najbliższych 6 miesięcy. Zapowiadane zmiany to: mniejszy ZUS dla małych firm, obniżenie CIT dla małych i średnich firm do 9 proc., wyprawka w wysokości 300 zł dla uczniów, uruchomienie programu dla seniorów Dostępność+ oraz przeznaczenie 5 mld zł na stworzenie nowego funduszu dróg lokalnych.

Spotkanie w Łowiczu wpisało się w akcję informacyjną PiS, dotyczącą obecnej sytuacji w kraju, która została zainaugurowana w sobotę. W jej ramach najważniejsze osoby z partii rządzącej odbędą szereg spotkań z mieszkańcami w miastach powiatowych na terenie całej Polski.

Obszerniej na ten temat napiszemy w “Nowym Łowiczaninie”

95 komentarzy

 1. IPN,tzw.z.z.”S” “ONR” i wiele innych”instytucji”przystawek”jedynej slusznej partii”sa podporzadkowane-ku chwale ojczyzny duce zwyklemu poslowi!Tak rodzil sie narodowy socjalizm…Wypowiedzi guru tzw.”S”iz ONR wynajal sale BHP stoczni gd.”komercyjnie”o czyms swiadcza!Jezeli do tego dodac pielgrzymki i blogosl.biskupow dla nich na Jasna Gore,o czyms to swiadczy!Obudz sie Polsko!!!

  • Prosty chłop że wsi

   Dużo ci płacą za pisanie tych bzdur. Opłaca się ci chociaż być męska dziwka. Bo przecież widać że piszesz na zamówienie.

 2. To jest wlasnie kultura!Co do p.Korwina:wiek robi swoje!Znajdz wypowiedzi ww pana w parlamencie europejskim tam blaznowal na temat kobiet,ktore(wg niego)prowokuja same i czekaja aby je wyp…To jest wlasnie caly p.Korwin!Czy to Twoj autorytet?Gratuluje!!!

 3. Michał Boni europoseł z PO TW Znak , który dostał z honorowo w “zdradziecką mordę” z liścia od Korwina Mikke.

 4. PISiory zesta sie uwziny na Bronka un porzundny chlop.Wasz Jarek 13 grudnia spol do poludnia a Bronek siedziol w pierdlu zebysta tera mogly pisac bzdury bez obaw ze was zamkna.Tak jak moje bracioki jedyn kiernoziok a drugi stachlewiok siedzialy i co tero maja?Som gorszego sortu kanaliami i zdradzieckimi mordami.Zapytajta sie chlopow z w.w.parafi.StaskewiPiotrowiczewi i Jedrkewi Kryze ublizejta bo to komuna.

 5. Oni popierali Komorowskiego

  Włodzimierz Cimoszewicz „Carex ” ( IPN BU 01911/115) – zarejestrowany przez Wydział II Departamentu I MSW jako kontakt operacyjny …. W aktach zachowała się m.in. własnoręcznie pisana przez Cimoszewicza obszerna notatka. Sporządził ja podczas pobytu w USA. Opisał w niej wizytę, jaką złożyli mu pracownicy wywiadu amerykańskiego. Notatkę przekazał swojemu oficerowi prowadzącemu w USA, który pracował w misji przedstawicielskiej przy ONZ. Z tych dokumentów komunistycznej bezpieki wynika również, że Cimoszewicz utrzymywał kontakty z SB także po powrocie do Polski z USA w 1983 i 1984 roku.

 6. Oni popierali Komorowskiego

  Dariusz Rosati – „Buyer” ( IPN BU 001043/3344 )- jako polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej w latach 1995–1997 piastował stanowisko ministra spraw zagranicznych w czasie, gdy funkcję premiera sprawował Włodzimierz Cimoszewicz, który – według dokumentów IPN – był z kolei zarejestrowany jako TW „Carex”. Z archiwów Instytutu wynika, że Dariusz Rosati w 1968 r. został zarejestrowany przez Departament I MSW jako kandydat na tajnego współpracownika (kryptonim „Kajtek), w 1976 r. w kategorii „zabezpieczenie”, a w 1978 r. jako kontakt operacyjny ps. „Buyer (kupiec).

 7. Oni popierali Komorowskiego

  Andrzej Olechowski “Tener” i “Must ( mikrofilm – J-7588, 81-06-25). – szef MSZ w rządzie Waldemara Pawlaka. W Latach 80. był pracownikiem Banku Światowego. W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych jako tajny współpracowniku komunistycznego wywiadu miał on współpracować z komunistycznym wywiadem. Jak ujawnił historyk Sławomir Cenckiewicz, Olechowski był kontaktem operacyjnym funkcjonariusza komunistycznej bezpieki Gromosława Czempińskiego, późniejszego szefa UOP.
  http://niezalezna.pl/67262-dzialacze-platformy-razem-z-agentami-prl-wskich-sluzb-na-ratunek-komorowskiemu

 8. Oni popierali Komorowskiego

  Adam Rotfeld ” Rauf” , :Ralf”, “Serb” , “Rot” ( IPN 002082/291, IPN BU 002086/758, ) – szef MSZ w rządzie SLD, to wieloletni pracownik Państwowego Instytutu Spraw Międzynarodowych. W 1956 r. był jednym z organizatorów komórki komunistycznej w Szkole Głównej Służby Zagranicznej aż do ukonstytuowania się ZMS, którego był członkiem. W okresie PRL zarejestrowany jako tajny współpracownik – kontakt operacyjny wywiadu PRL . W Szwajcarii kontaktował się z nim funkcjonariusz komunistycznej bezpieki Henryk Bosak, w III RP polityk SLD.

 9. Najwiekszym kapusiem na swoj kraj w Brukseli byl Rycho Czarnecki skarzypyta wciskal kit iz w Polsce sfalszowano wybory bo dojna zmiana przegrala z kretesrm!,Pana Rycha zrobila w konia nawet macierzysta partia,umieszczajac jego tescia-kosmonaute na rowni z WRON gen.Jaruzelskiego!!! WSTYD donosic na rodakow!!!

 10. Oni popierali Komorowskiego

  Seniorem klubu, o czym klub pisze na swej stronie internetowej, jest 95-letni generał dywizji Teodor Kufel – wieloletni szef bezpieki wojskowej, absolwent kursów KGB w Moskwie w 1954 r., w czasach stalinowskich komendant wojewódzki MO w Poznaniu.

  Z młodszego pokolenia w klubie działa też m.in. gen. Bolesław Izydorczyk – były szef WSI, jeden z głównych bohaterów książki S. Cenckiewicza „Długie ramię Moskwy”.”

  http://niezalezna.pl/67251-i-wszystko-jasne-komunistyczni-generalowie-murem-za-komorowskim-nawoluja-do-glosowania

 11. Oni popierali Komorowskiego

  gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;
  gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego;
  gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego;

 12. Oni popierali Komorowskiego

  „gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk Ryszarda Kuklińskiego;
  gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną;
  gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON;
  gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”;

  http://niezalezna.pl/67251-i-wszystko-jasne-komunistyczni-generalowie-murem-za-komorowskim-nawoluja-do-glosowania

 13. Zapewniam, że Pan Prezydent RP dr Andrzej Duda:
  1. Wiedzy na temat konstytucyjnych organów Państwa nie będzie musiał czerpać z wikipedii
  2. Gdyby zmarło się prezydentowi Komorowskiemu, nie będzie się śmiał na jego pogrzebie
  3. Nie będzie spał na mszy
  4. Nie wyprowadzi nas z NATO
  5. Nie pomyli Jana Pawła II z Janem Pawłem III
  6. Nie zasugeruje Obamie, że Obamowa go zdradza
  7. Nie porówna Dunek do kaszalotów
  8. Nie zwinie kieliszka królowej
  9. Nie klapnie na krześle zanim zrobi to kobieta, nawet jeśli to Merkel
  10. Nawet nie wejdzie na krzesło w innym niż w japońskim parlamencie

 14. Kapusie z PO, którzy donosicie na Polskę !
  PO chciała obsadzić Trybunał Konstytucyjny swoimi Sędziami łamiąc przy tym prawo.
  PO wykombinowała sobie tak, PiS będzie wprowadzało nowe ustawy
  a my przy pomocy TK będziemy je odrzucać jako rzekomo niezgodne z Konstytucją.
  Doprowadzimy do paraliżu władzy i niezadowolenia społeczeństwa z rządów PiS,
  że nic nie zrealizowali z zapowiadanych reform, nie wykluczone, że uda się nam doprowadzić do wcześniejszych wyborów.

  I znowu wszystko będzie po staremu !
  “Mordo Ty moja i Rychu, i Zbychu”
  http://markd.pl/afery_po.pdf

  • Co do “donosicielstwa na Polskę” to przypomnij sobie pielgrzymki przedstawicieli Polskiej Zjednoczonej Partii Premii i Stołków do Brukseli w związku z katastrofą Smoleńską i po ostatnich wyborach samorządowych.

 15. KWICZĄ ŚWINIE
  Kwiczą świnie rozpasane
  Od koryta odrywane
  Kiedy słucham ich narracji
  O gwałceniu demokracji
  To mnie taka myśl nachodzi
  Nie o wolność świniom chodzi
  Pełen fałszu jest ten kwik
  Bo to o koryto krzyk
  Zawłaszczone, rozkradane
  Słusznie świniom odebrane
  Wie już cała okolica
  Ze ten kwik to Targowica
  http://markd.pl/afery_po.pdf

 16. Od ponad 2 lat – zanim został zaprzysiężony rząd, już było wycie totalnej opozycji, że Polska pod rządami PIS się zawali. Miało nie starczyć funduszy na program 500+, miało nie starczyć na obniżenie wieku emerytalnego. Wszystko pod rządami PIS miało być szkodliwe dla Polski. Miała też być łamana Konstytucja i niszczona demokracja.

  Minęło 2 lata i co mamy?
  Przywrócono wiek emerytalny z 67 lat na 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Program 500+ działa i to sprawnie.

 17. Jak za PO strzelano do górników !
  Tak wygląda prawdziwy stosunek Platformy do problemów Śląska i dokładnie tak rząd PO realizował “potrzebę dialogu” z górnikami…

  https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

 18. Do1980:Jaruzelskiego pod kreml a Stacha Piotrowicza”prawdziwego patriote”stanu wojennego na Wawel z honorami jak wyciagnie kopyta…Podobnie z sedzia A.Kryze tez”kombatantem”tamtych ponurych dni nota bene b.wiceministrem sprawiedl.za rzadow PIS w latach2005-2007…

 19. Koniunktura jest obecnie w calej Europie i w USA,to nie jest”zasluga”rzadu dojne koryto+Jedyna “zasluga” tego rzadu jest traktowanie Polski pod rzadami PIS z przymrozeniem oka przez zachodnie demokracje,podobnie jak Madziarow pod rzadami Fideszu!!!

 20. Co wolisz?
  Koniunkturę za PiS
  czy Kryzys za PO-PSL ?

 21. Ludziska,co wy widzita w tych pisiorach,uny sa w dojeniu lepsze niz Budzynie z Boczek tyle ze pisiory doja kase z budzetu a Budzynie to porzundne chlopy doja krowy na mistrzostwach Polski!Nie wierzta pisowcom bo bedzieta chodzic w gumiakach jak moj tesciu z woli kalkowy albo ziobro wos wsadzi do pierdla tak jak wsodzo wszystkich co nie z pisu tylko agentura z ukladu.

 22. Aresztowano byłego ministra w rządzie Marka Belki, jak SLD podskoczy w sondażach,to pisowskie hieny cmentarne wyciągną z grobu Jaruzelskiego.Podła zmiana rządzi tylko 2lata, ale szkód narobili na całe dekady.

  • Ustawa “degradacyjna” przewiduje między innymi pozbawienie stopni wojskowych “innych żołnierzy, którzy w latach 1943-90 sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu”.
   Przewodniczący Komisji Obrony Narodowej major w stanie spoczynku poseł PiS Michał Jach służył przez prawie 20 lat w PRL-owskiej armii. Odszedł na emeryturę w 1994 roku. Jak sam mówił, ta armia “była ramieniem władzy komunistycznej”. Pytany zatem, czy zdegradowałby się dzisiaj, stwierdził, że “na podstawie tej ustawy nie ma możliwości jego zdegradowania”. A w czasie stanu wojennego Pan major z całą pewnością wziął urlop?

  • Szeregowego Jaruzelskiego TW Wolski miejsce jest pod murem Kremla.

 23. Wolne Sądy ! Wolne Sądy ! Wolne Sądy ! Wolne Sądy !
  nooo i mamy Wolne Sądy.

  • Sędziowie teraz mogą orzekać zgodnie z własnym sumieniem.
   Za PO byli tacy co orzekali na telefon od działaczy PO, np. sędzia Milewski Ryszard.

   • Oczywiście, że mogą orzekać “z własnym sumieniem”, byleby tylko zgadzało się ono z wytycznymi przewodniej siły narodu. I chociaż zostają wyznaczeni przez Polską Zjednoczoną Partię Premii i Stołków, to w ogóle nie będą zwracać uwagi na wytyczne płynące z Nowogrodzkiej. A tak uczciwie, to nie przeszkadza to Wam, że twarzą “dobrej zmiany” w sądownictwie jest prokurator stanu wojennego- pierwszy sekretarz POP w prokuraturze?

   • Przeszkadzają ludzie z zagotowanymi mózgami .

   • Czyżbyś pisał o sobie? Bo skoro od prokuratora stanu wojennego Piotrowicza jako twarzy waszych “dobrych zmian” w sądach “gotuje Ci się mózg”, to wcale Ci się nie dziwię.

 24. Kasandra
  Przyjdą czasy, gdzie wszyscy Ci, którzy nie będą w stanie wytłumaczyć jak zdobyli swój majątek lub zdobyli go nielegalnie i nieuczciwie będą uciekać ale nie biedzie gdzie i nie chciałabym być wtedy w ich skórze.

  http://markd.pl/afery_po.pdf

  • Masz całkowitą rację. Takie czasy prędzej czy później nadejdą i nie pomoże tłumaczenie, że bezdomny im podarował Maybachy, bo “ciemny lud” już tego nie kupi.

 25. Krata+do celi+:wszyscy,ktorych wymieniles to opozycja do korytka+bialorusko-rosyjski standard!Przed kazdymi tzw.wyborami”zapobiegawczo”postepuja Lukaszenka iPutin!!!Polacy to nie ciemny lud i tego nie kupi-jak wmawial prezes telewizji PIS sz.p.Kurski!!!

 26. Wierzylem iz fo mojego palacyku bez klamek zawita j.w.p.senator Kogut,srogo sie zawiodlem!Przed wyborami pewnie bedzie”branka’opozycjiTo jest wlasnie dobra zmiana!!!

  • Spoko,
   w kolejce za Gawłowskim z PO oczekują: Neumann z PO, Biernat z PO (oś. majątkowe), Grabarczyk z PO (egzamin na broń palną), Bury z PSL (złoty Bury sztabka Au), HGW z PO (w Urzędzie m. Warszawy działała mafia), KrUl Europy (szef szefów), Arabski z PO (Smoleńsk), Komorowski z PO (legalnie czy nie legalnie przejął urząd prezydenta RP), Adamowicz z PO (oś. majątkowe – mieszkalnictwo), … , i zobaczymy co jeszcze … ? Pozdrawiam, i przestępców zapraszam w moje skromne progi. Miejsca jest dość.

   • Do Celi+ nie zapomnij dopisać senatora od Skoków, ministra od 500 mln podarowanych Czartoryskim i wszystkich swoich działaczy z “programu socjalnego” Koryto+ zgodnie z Waszym najnowszym hasłem wyborczym:
    “Zacznij robić w polityce i koryto będzie również twoje .”

   • Taki kozak jak ty powinien postawić kosę na sztorc i z marszu zdobyć stolicę .

  • Koguta można wziąć, będzie piał na poBudke

 27. Co wy ludzie widzita w tym pisie mojemu swogrowi z bochynia malo loczow rolniki nie wydrapaly jak powiedziol ze pisiory to dojcoki,musiala go bronic milicja.Jak byda tyra wybory to byde glosowol na takiego dobrego chlopine z bialegostoku,nazywa sie kononowicz to poczciwy kandydat.

 28. Mosz racje Bonifacy,cba zamyko wsyckich,ktore zagroza dobry zmianie jo wim ze u nos w Sapach tyz glosuja na korytko+ale mnie nie przekono nawet kaczynski ani tata dyrektor tyn z torunia bo me oszukaly,jezdym frankowicem,lobiecol Duda ze to zalatwi i co?

 29. Do “fanow” obecnego trzymajacego wladze dojnego koryta;to nie przypadek iz dzis policja polityczna PIS zatrzymala bylego min.sprawiedliwosci za rzadow SLD.Wszystkie sondaze wskazuja wzrost poparcia lewicy,dlatego trzeba “znalezc paragraf” dla konkurencji szczegolnie tej prosocjalnej…Senator Kogut smieje sie w oczy Temidzie,zarzadzanej przez p.Ziobre…

 30. ale jaja, polonista zna się na geotermii…………koryto ++++++++++++++

 31. To ile na miesiac przytulasz w Uniejowie panie Kasiorek?

  http://geotermia-uniejow.pl/geotermia-uniejow/geotermia-uniejow

 32. A Trzoska i Kosiorek pochwalili się że kasę w radach nadzorczych w Termy w Uniejowie i Mszczonowie biorą. A wy elektoracie ciemny myślicie że oni to za friko robią. Zapytajcie ile średnich krajowych przytulają. Miedzianowski im dał fuchę w radach nadzorczych.

  • Zadzior. Jeśli to prawda ze doją te termy o ktòrych piszesz, to super news by olać ich w najbliższych wyborach.

 33. Do szkoly analfabeto lepszego sortu!Nie odpowiedziales merytorycznie na pytania min.o sz.p.Koguta!!!

 34. ,,Córko wsi,, w czym widzisz problem działaj pokaż co potrafisz , kandyduj na radnego , przekonaj ludzi do siebie
  I niepowtarzaj za swoim guru z po grzesiem
  Pis to zło
  tylko co cała skompromitowana platworma proponuje oprucz tego???
  NIC
  KOMPLETNIE NIC.
  I koniec tematu.

 35. Macie racje za donalda było lepiej RÓBTA CO CHCETA to powinno być hasło tamtych czasów a my ze pocichutku bedziemy was doić i będzie git.

  • A ten dalej swoje! “Przez ostatnie osiem lat Polcy i Polacy”… I to wszystko co masz do powiedzenia wyznawco Polskiej Zjednoczonej Partii Premii i Stołków? Gdzie Twoje odpowiedzi na moje pytania? Czego się boisz, że jedyne co potrafisz to bezsensownie łączyć wytarte przez Was powiedzonka? Co ma “donald” i “RÓBTA CO CHCETA” do waszego “socjalnego” programu Koryto+? Co w końcu mają powyżsi do najniższej w krajach Unii kwoty wolnej od podatku i dalej funkcjonujących w naszym kraju umów śmieciowych? A tak a propos to właśnie Twoi doją Polskę i Polaków “po cichutku” i jest “git”.

 36. Do gustawa:Na moja rete(!?)bedzie pracowal najuczciwszy senator w dojnej Polsce p.Stachu Kogut i jego syn,ktory jest obecnie na panstwowym wikcie a p.senatora obronili wybrancy narodu lepszego sortu!Posel Gawlowski jest gorszego sortu i nie mial tego szczescia.To jest wlasnie Prawo i Sprawiedliwosc-dla wybranych!!!

 37. Krytykujecie programy społeczne
  jedna prośba sięgnijcie swoim ciasnym umysłem do przodu o kilka kilkanaście lat
  to w dzieciach jest przyszłość Polski
  Kto będzie pracował na waszą emeryture ręte cz zasiłek?
  Sprowadzicie arabów i to oni będą na was pracować? Szczerze WĄTPIĘ.

  • Jakoś w żadnym z komentarzy nie udało mi się zauważyć “krytyki programów społecznych”. No chyba, że dla Ciebie “programem społecznym” Polskiej Zjednoczonej Partii Premii i Stołków jest program Koryto +. Rzeczywiście “w dzieciach jest przyszłość Polski”. Ale “kto będzie pracował na waszą emeryturę rentę czy zasiłek”? Ci co ciągle zasuwają na umowach śmieciowych? Czy Ci co za ciężką pracę mogą sobie odliczyć kwotę wolną od podatku 3091 zł, a wybrańcy suwerena posłowie i senatorowie 30 tys. zł?
   Ile jeszcze zamierzacie straszyć Polaków Arabami “dojna zmiano”? Ile jeszcze?

   • Przywileje poselskie , śmieciówki to atrybuty obecnej władzy ? Wcześniej ich nie było ? Przed 2015 rokiem funkcjonowałeś jako ameba , że tego nie pamiętasz ?

   • Ale to przecież to Wy najbardziej krzyczeliście przed wyborami, że jak dojdziecie do władzy to zlikwidujecie śmieciówki i podwyższycie kwotę wolną od podatku o “co najmniej 8 tys. złotych”! I co “amebo” zrobiliście w tym względzie przez 2,5 roku rządzenia? Odpowiedz mi czy w ramach “programu socjalnego” Koryto + macie też kwotę wolną od podatku dla wybrańców suwerena 30 tys. zł i skok na państwową kasę przy obsadzaniu stanowisk w spółkach skarbu państwa przez waszych działaczy?

   • Jak komuś z nienawiści zagotowało się w czerepie , to tak ma .

 38. Dla wszystkich mądralińskich WEŹCIE SIĘ ZA ROBOTE I POKAŻCIE NA CO WAS STAĆ!
  najłatwiej krytykować ale jak co do czego to to większość umywa ręce.

  • Ależ Polska Zjednoczona Partia Premii i Stołków wspaniale “wzięła się za robotę” i cały czas pokazuje suwerenowi “na co ją stać”. A najlepiej wychodzi jej program Koryto+++++++++++

   • Zacznij robić w polityce i koryto będzie również twoje .

   • “Zacznij robić w polityce i koryto będzie również twoje .” – z takim hasłem Polska Zjednoczona Partia Premii i Stołków wystąpi w kolejnych wyborach. Zapamiętajcie to sobie Łowiczanie! Bo ja Wam o tym przypomnę przed wyborami.

   • To było do ciebie , czytaj ze zrozumieniem , chyba że nie potrafisz .

 39. Juz niedlugo suweren pokaze pazurki!!!Skonczy sie ojczyzna dojna zwana korytem,bedzie Placz i Sracz…sondaze pokazuja to!!!

 40. Pozdrowienia dla mapet show od najbardziej uczciwego senatora Stanislawa Koguta!

 41. W komentarzach błyszczą POlszewiki i POrzyteczni idioci.Wasz czas już się skończył,młodzi widzą co wyprawiali Tusek i chłoptysie z jego ferajny.

 42. “Udzielał raz wywiadu kotek, że jest zdrowy,
  Wtem uszki mu opadły, oczki wyszły z głowy,
  Pękł mu brzuch, ogon, płuca i głosowa struna,
  Wreszcie zdębiał, ocipiał, zesrał się i umarł. Amen.”

 43. pytania z kartki ??? – po prostu smerfastycznie jak w szkole, kiedy nikt sie nie wychyla, a dyrekcja zabłysnać musi

  • Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
   Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
   Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
   Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!

 44. widownia pissowca to 60 + glownie – pewnei po mszy przylezli 😛

 45. 14.04.2018r konwencja PICU – a dzisiaj cd pis-cerstwa.

 46. Frekwencja dupy nie urywała.

 47. Teraz to popłoch w ratuszu! I niewiadomo kto …

 48. Ja nie jestem wybrancem narodu!Nie musze sie tlumaczyc a p.posel za poparcie pewnych ustaw obiecywal bezkarnosc czlonkom Samoobrony,ktorymi interesowala sie prokuratura p.Ziobry!Jak to sie skonczylo,wszyscy wiedza!

  • Prosty chłop że wsi

   Durzo płacą za takie pisanie na zamówienie? Warto się chociaż sprzedać. Bo to widac że jesteś męska dziwką. Więc nie udawaj że masz jakieś poglądy.

 49. Dobry bajer to dopiero pol sukcesu a jednak “ciemny lud to kupi” jak to powiedzial p.prezes pisowskiej telewizji.A tak na marginesie;czy p.Lipinski wytlumaczyl sie o czym rozmawial z p.Beger?

  • A czy Pan się wytłumaczył o czym rozmawiał z sąsiadką? Szok! Niedowierzanie! Jak można?!? Skandal!!!

   • Ale blysnąłeś pisowcu dowcipem! Mam szczerą nadzieję, że Łowicz przy kolejnych wyborach nie zapomni wam koryta++++++++++++++++++++++++

 50. Dajcie spokój z tymi obietnicami. Nie wszystko da się spełnić, a potem będzie wstyd.