Zarząd Powiatu Łowickiego powołał dzisiaj (4 stycznia) na stanowisko dyrektora Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej Adriannę Kaczor. Decyzja związana jest z tym, że skończył się okres pełnienia obowiązków dyrektora przez Annę Kowalską. Nowa szefowa powiatowej promocji została powołana na 3 lata.

Starosta Marcin Kosiorek i Adrianna Kaczor. Fot. Starostwo Powiatowe w Łowiczu

Adrianna Kaczor jest osobą znaną w Łowiczu i okolicach. W ostatnich wyborach samorządowych startowała z ramienia PiS na stanowisko wójta gminy Łowicz, ale nie udało się jej pokonać Andrzeja Barylskiego. Zdobyła mandat radnej w tej gminie.

Dotychczas była pracownikiem Wydziału Strategii, Rozwoju i Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łowiczu, w którym zajmowała się realizacją projektów promujących łowickich przedsiębiorców.

Pierwszym zadaniem jaki powierzył Adriannie Kaczor Zarząd Powiatu Łowickiego jest dokonanie kompleksowego audytu Centrum Promocji i przygotowanie koncepcji dalszego funkcjonowania tej instytucji.

121 komentarzy

 1. w podstawówce to kosior zalewskiego kopał w dupę, a teraz

 2. Audyt wewnętrzny – według definicji podanej przez The Institute of Internal Auditors (IIA) – jest niezależną działalnością doradczą i weryfikującą, której celem jest usprawnienie operacyjne organizacji i wniesienie do niej wartości dodanej. Audyt wewnętrzny pomaga organizacji w osiąganiu jej celów poprzez systematyczne i metodyczne podejście do oceny i doskonalenia skuteczności procesów zarządzania ryzykiem, kontroli i zarządzania organizacją.
  Uważam, że nowa Pani dyrektor raczej zapozna się z funkcjonowaniem Centrum niż przeprowadzi audyt.

 3. Dzień Dobry wszystkim
  Jak przeczytałem te komentarze to mam wrażenie ze piszą je tylko pracownicy Centrum, była księgowa i Osoby które były Dyrektorami bo wiedzą każdy s Was tryska ogromna. Co to da ? Zaraz post spadnie ze skały i życie będzie toczyć się dalej. Jak Wy możecie sobie patrzeć w oczy to was podziwiam.. Jak audyt będzie i wykaże nie prawidłowości to każdy się będzie tłumaczył. Jesteście typowymi ksiezakami i zawiść jest u Was podstawowa miara do życia w tym łowickim kurwidołku a prawda jest jedna ,. każdego z nas zasypią piachem .

  • do Piotra

   Pracownicy nie piszą, mają trochę oleju w głowie. Za to od Pani p.o na mieście słyszałen wiele.. w zasadzie co jej ślina na język przyniesie.
   Nikogo nie trzeba przepytywać.

   Fakt, słuszna uwaga Piotrze. Komenatrze powinny już się zakończyć. Życie toczy się dalej. Myślisz, że byłe kierownictwo jednostki traci czas na czytanie tej przepychanki słownej?
   Praca zmieniona,temat zamknięty, każdy robi swoje.

   Pozdrawiam

 4. nie ma większego tyrana jak z chama przejdzie na pana. Żałosny prostak

 5. Reasumując to każdy polityk obojętnie z jakiej partii tak sobie rządzi jak uważa i to na całym świecie tak jest….I co tu straszycie Pana Figata który robił co mógł dla wszystkich, podziękować powinniście a nie obrażać…..Polityka niestety taka jest i tego nic nie zmieni….

 6. Zenek masz całkowita rację , prorok czeka na bosa pilnie i tych co wykonywali jego bezprawne głupie rozkazy

 7. powrót do zapomnianej przeszłości, dobra byłaby kapsuła czasu , otwierać i patrzeć jak być nie powinno

 8. Sprawiedliwy

  Zawiść ludzka nie zna granic….Życzę spokoju tej Pani co ją tak szkalują a przecież dziś mamy tak piękną uroczystość Trzech Króli …Niech się Pani trzyma i nie smuci zachowaniem tych osób…To tylko świadczy o ich poziomie kultury który osiągnął totalne dno….A pan były starosta to złoty człowiek niech mu się wiedzie jak najlepiej w życiu….Liczymy w przyszłości na powrót Pana….

 9. obserwator

  Tomek Ty się nie przejmuj poprzedniej Twojej szefowej p.o nikt witki nie poda bo nikt w powiecie dobrego słowa o niej nie powie. Dobrze zacząłeś ale trochę się wystraszyłeś niepotrzebnie. W Tobie nadzieja Pani Adrianna uzyska od Ciebie odpowiedzi na wszystkie pytania i sam dobrze o tym wiesz że tak będzie. Nawet Panie z KGW nie podejmują tematu tej pani i jej pracy bo to było merytoryczne dno , udawała że coś wie a nie miała pojęcia o czym czytała z kartki wymazanej jako rozkazy do wykonania po audiencjach wujka.

 10. … a Trzej Królowie niech przyniosą Wam Miłość , Nadzieję i Wiarę i tego się trzymajcie!

 11. …a ja to bym wychłostała wszystkich hejtujacych.Na L24 nie ma takiego problemu, żadnych hejtów i spokój!

 12. Przepytajcie Panią Słomę co się działo na hotelu jak była tam Dyrektorką…

 13. Zdziwiony Paweł

  Ciężko zrozumieć komenatrze odnoszące skę do zdj. z Sylwestra. Nikogo nie powinien dziwić fakt,że w pracy nawiązują się realcje służbowe czy nawet przynaźnie. Zarzucanie komuś w komentrzach że spędza swój prywatny czas ze znajomymi uważam za chore.Bardzo smutny jest fakt, że ktoś intersuje się tak mocno życiem innych. Pewnie dlatego że sam tej przyjaźni w realnym życiu nie odczuwa. Pracownikom życzę spokoju,bo ta intytucja zawsze budzi wiele niepotrzebnych emocji. Z Panią p.o i tak będą rozliczane sprawy karczmy, dziwnych umów i braków kadrowych. Bez wględu na to, że została powołana Pani Ada

 14. Krzysztof

  Zatrudnilibyście tam lrpiej Krzysia Olko. On taki twórczy i przystojny…

 15. Gratuluję Pani Adrianno. Szkoda, że nie jest Pani naszym Wójtem.

 16. Protekcja, kumoterstwo, partyjniactwo to symptomy tamtej władzy w starostwie , podobnie w ratuszu, jesteśmy juz z tym za Pan brat z tymi kulisami wyborów a o konkursach na stanowiska kierownicze w urzędach to zapomnijmy, przynajmniej nie traktujmy na serio : liczy się nijakość ale za to cechą właściwą tych wybranek jest wazeliniarstwo.

 17. Pisuary rządzić to trza umić

  Rasputina Golasa z Krusu na dyrektora szpitala. A co tam jak syf to po całości!

 18. Wójta Kosmatkę też na dyrektora!

 19. Jack Black pomyśl czy była tam osoba która tak jak ta ostatnia zachłysnęła się byciem dyr p.o i na mieście jak tylko spotkała kogos znaczącego opowiadała o wszystkich planach i sprawach jakie sa w centrum, o tym jak bardzo dobrze współpracuje ze wszystkimi wokół i jak wszyscy ja lubia . Gadanie sobie i chwalenie a jak widać działanie skierowane tylko na korzyści.Szkoda ze kontakt p.K z U.M szybko się urwał bo były by w komentarzach informacje na temat głupiego chwalenia się duperelami wielu ludziom które dziś mogą mieć duze znaczenie przy audycie. Współczuję samochwał.

 20. Ciekawe co wykaże Audyt w okresie, gdy dyrektorowała w tym Centrum Katarzyna Słoma….. Czy były tam wtedy poważne nieprawidłowości?…. czy nie?
  Ciekawe…

  • Najprościej poprosić poprzedni zarząd o sprawozdanie. Z tego co wiem każde sprawozdanie do 2017 roku przyjete bez zastrzezeń. Nie wiem jak wynik z 2017 i 2018 tu zapewne będzie ciekawiej
   Zawsze Pani Anna może zapytać na sesji, proszę wykazać się odwagà i merytoryką 🙂

 21. JackBlack

  Ludzie o co właściwie ten pisk? Dyrektorzy tej jednostki zmieniają się tak szybko jak pogoda. Pech pracowników polega na tym że nigdy nie mieli kompetentnego szefa. Żaden z dyrektorów (a było ich bodajże już pięciu od czasu powstania centrum kultury) nie potrafił zarządzać. Wszyscy biegali jak szczury na dywanik. Dosłownie WSZYSCY byli najzwyklejszymi pionkami czy marionetkami. Więc po co ujadać skoro nie potraficie wskazać godnego przykładu?

 22. Panie starostów, dobry wybór i zmiana, wreszcie jakieś ruchy kadrowe, PSL dawało wszędzie swoich, bez konkursu, zobacz ilu emerytów siedzi za grube pieniądze, a młodzi muszą ruszać na Warszawę

 23. był to faktycznie najwyższy awans społeczny jak za prl-u kierowca ciężarówki starostą , kelnerka dyrektorem, biolożka sekretarzem, nie do przyjęcia w cywilizowanym świecie zachodniej cywilizacji. Czego mogliśmy się spodziewać po tych wielkich , Zamordyzmu , wymuszaniu i zwalaniu odpowiedzialności . A kto chłopu stanie na drodze to widzieliście sami …. biada temu, zniszczą każdego kto przeciw nim. Chłop żywemu nie przepuści….

 24. Byłam koleżanką K kiedyś

  figat miał łep wprowadzał zielonych na stołki by nimi mieszć tak jak chciał, a odpowiedzialność spadała na zielonych. Oj kowalska kowalska żeby cie tylko nie posadzili pierdzieć w pasiaki

 25. Kowalska zwalała wszystko na poprzedników Wójcika, Słomę , Chołuja ciekawe co będzie odpowiadać Radnej Powiatu Łowickiego Pani Katarzynie

  • Koleżanka

   Pani Katarzyna to będzie pytana a nie będzie zadawała pytania.

   • koleżanko a na jakiej podstawie tak twierdzisz? Czas na pytania był już dawno. W sądzie także. Interesuje nas 2017 i 2018 rok szczegolnie karczma bez dokumentów i wysokosc wynagrodzeń pracowników

 26. Audyt przede wszystkim z obnażeniem wszystkich działań p kowalskiej począwszy od karczmy i zatrudnianiu tam tylko jednej rodziny i męża – wybitny fachowiec od potraw regionalnych , spływów kajakowych i innych dekoracji po rozwalanie z dnia na dzień CKiPZŁ poprzez nieudolność i brak wiedzy w tym co robiła ale za to słuchała i realizowała ślepo polecenia figata wybitnego mąza stanu w powiecie który centrum miał za zadanie promować jego a nie powiat.

 27. samozwanczy “burmistrz” gdzie sie zaszył…? ktos cos? parzy gdzies kawe?

 28. Co dziś serwujemy ??

 29. Przeprowadzić audyt i reorganizację w PCPR i wymienić nieudolonego dyrektora R.Wójcika , filara SLD , który objął to stanowisko tylko dlatego, że był aparatczykiem partyjnym. PCPR winno mieć sprawnego i kompetentnego dyrektora.

 30. Tomasz Dróżka

  Komentarze do powyższego artykułu opublikowane jako “Tomek” nie są mojego autorstwa. Jest mi przykro, że ktoś w chamski sposób próbuje szkalować moją osobę.
  Tomasz Dróżka

  • Brawo Panie Tomaszu!

  • Chamskie jest obrazanie i nasmiewanie sie z pracownikow, ktorzy i tak przechodza tam niezly stres w zwiazku z ciaglymi zmianami. Zastanowcie sie vo piszecie. Jak mozna nasmiewac sie z czyjegos wygladu, czy wad wymowy, nie mowiac juz o podszywaniu sie pod pracowitego goscia, ktory pracuje tam tyle lat. W ciagu 8 lat istnienia cit i hotelu kierowalo ta jednostka 6 osob, wczesniej jeszcze dwie. Nie bronie wszystkich pracownikow bo niektorzy nie przejmuja sie sytuacja jednostki, ale Tomek oddaje tej firmie cale serce!

   • Brawo Marku! Masz rację!
    hejterzy są obrzydliwi. Ale my wiemy ze wiekszosc pisze złośliwa była pank p.o i jen rodzina. Styl pisania łatwo poznać

 31. Katarzyna

  Kaliński Boguś i te wszystkie baby grube to sa màdre i piękne przynajmniej. i do tego mają zawsze czas na wszystko bo nic nie robią

 32. To jest konkurs pieknosci? Trzeba było jakieś piekne pustaki wsadzic na stołki

 33. Jarek z Żoliborza

  Obydwoje tacy piękni….jak cały kwiat pis du

 34. Wybitnie uzdolniona Pani Słoma teraz podobno w UM “liże dupę” Kalinowi !! ? czy gdzieś indziej ją upchnęli ?

 35. Szkoda ze nie została Słoma była super a teraz parzy kawe w Urzedzie miasta. Jak była Słoma to byłpełen luz każdy robił co chciał nawet na 10 sie przychodziło do pracy

  • Racja… to były czasy. W życiu tyle się w stołek nie napierdziałem

  • Pani Kasia to się zaczynała uczyć na żywym organizmie jakim było Centrum, nie winię jej ale pusty łeb decydenta , który powierza stanowisko dyrektorskie osobie, która nie ma żadnego doświadczenia. Takie zachowanie nie dotyczy tylko naszych władz, jesteśmy świadkami tego na bieżąco co się w kraju dzieje. Liczy się miernota i przynależność partyjna bądź pozoranctwo fascynacji daną władzą..

 36. Po pierwsze żadna praca nie hańbi. A po drugie, może trochę wypadałoby się zainteresować kwalifikacjami i doświadczeniem Pani Kaczor, a nie hejtować o głupotach. Jak wiadomo jest absolwentką UMK w Toruniu i ukończyła podyplomowe studia z zakresu administracji publicznej. Pracowała w UG w Kiernozi, w którym zajmowała się inwestycjami i zamówieniami publicznymi oraz w UM w Łowiczu, gdzie realizowała projekty promujące łowickich przedsiębiorców. Widocznie niektórzy komentujący woleliby, że by jak w KGW pędzić co nieco i w otumanieniu pisać głupoty.

  • Najpierw trzeba być w KGW i popracować trochę społecznie ,bez lansów, a nie głupoty pisać. Chyba, że u ciebie pędzi się i potem się obraża KGW.,,Sądzę Ciebie według siebie”

   • Podobno jeszcze przed wyborami p. AK zachowywała się tak jakby już była wójtem. A tu nagle zonk. Trzeba było wrócić do szarej rzeczywistości. W Kiernozi zagrzała miejsce nawet nie 3 lata, w Łowiczu też – a przychodziła chyba jeszcze do wydziału co miał w nazwie “zamówienia publiczne”, tylko po jej przyjściu okazało się, że brakuje specjalisty od zamówień publicznych. Wygląda na stary, dobry podział łupów po wyborach – przyjdzie i ma szukać “potknięć” poprzedniej władzy.

   • Podobno Kopernik kobietą była.

   • P AK niech pochwali się osiągnięciami z kiernozi I Łowicza I dopiero bryluje pod publikę

 37. obserwator

  Za czasów Figata we wszystkich instytucjach podległych byłemu staroście byli przyjmowani ludzie z PSL po uprzednim usunięciu fachowców ze stanowisk i zastąpieniu ich swoimi.I tak w krótkim czasie od sprzątaczki po dyrektora zostali sami swoi.Ludzie bez odpowiednich kwalifikacji czując wdzięczność podporządkowywali działania firm prywatnym interesom starosty i jego kumpli.To tłumaczy agresję wypisujących tu, odciągniętych od koryta lub zagrożonych odciągnięciem.

 38. Dyrektor bez KONKURSU !!! Ale jaja. Kosiorek jest miszcz.

  • A pieski Figata były z konkursu ? Wystarczy się przyjrzeć PZDiT w Łowiczu -20 pracowników ,a trzech dyrektorów (w tym dwóch z PSL bez konkursu). No chyba ,że uznaje się tą wspólną kawę i pogawędkę bez pytań za konkurs panie Mirku?

  • Nie tylko 3 Dyrektorów w PZDiT ale i pracownicy z polecenia PSL, konkretnie PUP , fajnie i ładnie w wydaniu tamtejszych wladz, teraz krzyk i płacz bo boli na własnej skórze. Nie ważne , że ktoś nie miał ani wykształcenia ani predyspozycji do zajmowania stanowiska , gdzie obowiązuje przynajmniej przyzwoitość zachowania tajemnic zawodowych. Nic się nie zmieniło, mamy w darze bo byłej władzy metody obsadzania stanowisk swoimi.

 39. To był jakiś konkurs na to stanowisko? Przecież mogli wybrać kogoś znacznie lepszego i niekonieznie związabego z PiS.

 40. Dlaczego pisuary są takie brzydkie???

 41. Tępota głosowała to i ma.

  Teraz czas na wójta kosmatkę i burmistrza wolskiego. Fachowcy od strzyżenia owiec. Co Ci ludzie osiągnęli prywatnie dno, bez języków, politolodzy od poprawiania szarf przy pomnikach. Managera trzeba kto się zna, ale taki nie będzie pracował za grosze to i są zastępcy nieudacznicy!

 42. To Kosior będzie miał gdzie na kawkę wpadać z Gołym. Pokoje tam są.

 43. Bardzo dobry wobor Marcinie?Młodą, zdolna, ambitna kobieta?powodzenia

 44. Zezowaty dał stołek wymalowanej zezowatej. Teraz z tym chudym wypłochem Zalewskim doprowadzą Łowicz do dna kulturowego. Będą badziewne koncerty w kościołach i muzeum.

 45. Dzięki Panie Starosto, dla dobra mieszkańców Łowicza mógłbyś jeszcze kilka osób z Ratusza wyciągnąć.

  • Dla dobra mieszkancow i oczyszczenia z trujących toksyn oczyścić stanowiska kierownicze jednostek podległych starostwu, bez wyjątku, na pewno gorzej nie będzie ale da to odczuć niektorym uprzywilejowanym , że ich nominacje nie są dozgonne i nie do ruszenia nawet w sytuacji gdy się nic nie robi. Rozrost stanowisk dyrektorskich i jego zastępców, zadania żadne ale urząd funkcjonuje, nie będę wymieniać z nazw podległych urzędów bo każdy kto się orientuje o znajdzie odpowiedniki.

 46. Łowiczak

  Zobaczcie ich smutne miny! Nic dobrego nie mają nam do zaoferowania.

 47. niech zatrudnia jeszcze Kowalska rozwaliła solidaronsc w Agrosie w oddziale to zrobi rozwałkę w Powiecie,nie należy nie zapomnieć o małżonku.

 48. Słomkowy

  Czarny dzień Zalewskiego! Kaczorowa od promocji w powiecie, Michalak w województwie! Żółć się rozlała po całym Starym Rynku

 49. Jeśli twarzą promującą powiat łowicki i jego bogatą kulturę ma być Kaczor to ja dziękuję.

 50. A może by tak coś o sukcesach tej Pani w pracy na dotychczasowym stanowisku?

 51. Starosta weź sie do roboty a nie szukasz tematów zastepczych. Pokaż co potrafisz. Jesteś wielki ja w ciebie wierzę.

 52. Jakie konkursy powygrywały te wszystkie baby w urzedzie miasta , starostwie itp?

 53. Pamiętacie jakich ludzi zatrudnia się bez konkursu? To ten sam typ.

 54. Nie chcieli jej w Lodzi ani Szajber ani Miadziankowski. Będzie świadczyć usługi hotelarskie 😉 Trzeba być naiwnym żeby dać się tak załatwić. Ma to na co zasłużyła!

  • W tym przypadku uważam , ze Pani Ada będzie najlepsza spośród tych byłych znakomitości z nadania b. starosty. Jej doswiadczenie w pracy korporacyjnej, zarządzaniem ludźmi na pewno się przyda w centrum a tu taki ktoś jest potrzebny. Swoją droga niech starosta zrobi dalsze porządki na stanowiskach kierowniczych po chłopku roztropku, który udawał że niczego nie widzi, nie słyszy, pieniądze płacił bo to jego znajomi, koleżanki. Nie ma czego opłakiwać po spuściźnie jaką zostawił po sobie b. starosta.

 55. Myślałam, że ma większe ambicje, a tu taki upadek! Poza tym na kulturze ludowej trzeba się znać, a przede wsztstkim mieć ją w sercu. Byle jaki sprzedawca telefonów nie nadaje się na takie stanowisko. Współczuję twórcom ludowym.

 56. Pani Wolska-Kobierecka zapomniała dodać, że Kaczor zatrudniono bez konkursu. Szkoda, że nabór nie był konkurencyjny i otwarty. Tylko słabi ludzie tak postępują. Niestety ze szkodą dla powiatu.

  • Jaką szkodą? Do czego doprowadzili centrum Figat i spółka? To jest szkoda, którą będzie niezwykle trudno naprawić

  • Proszę wymienić , kto na terenie miasta , w każdym urzędzie przeszedł procedury konkursowe a jeżeli juz to jak one przebiegały. Nie jest już tajemnicą poliszynela , że bez odpowiednich pleców nikt z kompetencjami i kwalifikacjami nie dostaje się do pracy w urzędach, nie mowie tylko na terenie miasta, tak samo jest w gminach. Większe szanse na objęcie stanowiska w urzędzie ma zwykła ekspedientka z mięsnego niż osoba z kierunkowym wykształceniem i stażem bo ma to coś poparcie przyszłej teściowej z nadania PSL aktywnej radnej Powiatu.

 57. W McDonald’s MOP Polesie i payda też szukają to robienia kanapek. I miałabyś męża na oku

 58. Poprzedni ludzie figata to fachowcy szpital tonie w długach sprzedane kolegium …fachowcy wybitni…. długu narobili specjaliści z PSL

 59. Ucho prezesa

  Teraz tylko Gołaszewskiego na dyrektora szpitala! Ale jaja. W Pisdu! Macie co wybraliście, STRATEGA kasiorkę a Malczyk i Baran kozioł coś takiego popiera. Wstyd. To dopiero początek kompromitacji, poczekajcie a zobaczycie kto Wami będzie rządził!

 60. Przeprowadzać audyt w PCPR !!!

  • Przeprowadzić audyt w PZDiT W Łowiczu ,a znajdziecie fikcyjne etaty kierowców ,przepłacone zakupy u kolesiów i wiele ciekawych rzeczy (materiał dla CBA)

 61. To już są jakieś jaja. To miasto schodzi na psy.

 62. Ania widziałem kilka ogłoszeń z restauracji że poszukują kadry. Dasz radę

 63. Szanowna Redakcjo, dlaczego teraz nie pastwicie się nad tym posunięciem ? Jakoś szybko post spadł w informacjach . Podejrzewam was o brak oniektywizmu . Liczycie na większy udział reklam pochodzących ze środków PiS? Mam nadzieję że Michalak zrozumie swoich błąd inwycofa poparcie Kukiz 15 dla kosiorka i wybierzecie nowego

  • Nie postawia sie bo. Tu pytanie czy to prawda że redaktor wydał przykaz by skupić sie na wojtach z poza pis by odwrócić uwage od powiatu?

 64. No do obsadzenia swoimi ludźmi jest dużo stanowisk…. szpital, szkoły itp..
  Szkoda że najpierw patrzy się na kolor legitymacji partyjnej a potem na kompetencje…
  Robią to samo co poprzednicy…ech

  • Dlaczego wcześniej nie komentowałeś tego co się działo w powiecie? Widać po tekście, że koniczynka. Pozdrawiam.

   • Maria nie jestem sympatykiem PSL i nigdy nie bylem. Po prostu liczyłem że dla dobra powiatu będzie na pierwszym miejscu stał człowiek i jego kompetencje do pełnienia danej funkcji a nie przynależność polityczną.

  • Nie trzeba mieć sympatie do danej partii , być koniczynką, wystarczy mieć otwarte oczy, uszy żeby widzieć co władza wyprawia niezależnie od kolorów.. Niestety tamta władza mimo , że była z kolorem zielonym, nie jest bez grzechów. Krotko ujmując , szkoda, że w powiecie pozostały na stanowiskach wójtów pozostałości tamtych wladz, dwie kadencje i do widzenia, trzeba dać szansę nowym ludziom i poczucie , że władza nie jest do emerytury, na szacunek wyborców trzeba zasłużyć pracą i dokonaniami a nie układami kolesiowskimi i partyjnymi.

 65. Audyt i pociągnąć do odpowiedzialniejsi dyrektorów!!!!!!!!!!!

 66. Ania no tak mi przykro, tak szybko się rozwijałaś, wręcz niespotykanie szybko…z kelnerki zrobili ciebie dyrektorem, robiąc ci tym samym krzywdę bo przecież sama wieś że nie nadawalas się do tej pracy. Ale nie przejmuj się, pizzerii i kebabów w Łowiczu dużo, odnajdziesz sie w tym klimacie.powodzenia

  • Tomek pewnie jesteś jedna z 4 osób które tak bardzo pomagały rozwinąć jej skrzydła kładąc kłody pod nogi ze na bank jest Ci przykro.. Haha, teraz to macie przesrane bo Pani Ania robiła za was leni wszystko a tu koniec leżakowania, i wiecznego L4.. Bata to wy na siebie ukreciliscie haha

  • Widzialam ostatnio na fb wszystkich tam pracujących i Panią Kasie Słomę na wspólnym sylwestrze , oczywoscie oprocz Pani Anki. Współczuje jej ze miała takich podwładnych którzy pluli jej w twarz . Trzymam kciuki za nowego dr aby z wami zrobiła porządek

   • Żenuaaaaa

    a czy ktoś w ogóle lubi Pania Annę? Nigdy nie słyszałem nic pozytywnego na jej temat. A co to za sylwestrowa afera? Chyba nie liczyła na zaproszenie? Pracownicy mieli sie bawić z przełożoną! Otrzyj łzy kobieto .żenada

 67. Kiedy nastąpi reorganizacja PCPR w Łowiczu i usunięcie z funkcji dyrektora Tow. R.Wójcika, filara SLD?

 68. Brak podstawowych kompetencji wymaganych do pracy w takiej instytucji… Typowo partyjna nominacja. Szkoda kultury i folkloru łowickiego.

  • p. Figat z ZSL (nie mylić z przedwojennym PSL) , daj sobie spokój. Po audycie ocenimy jak tam jest. Figat i kompetencja to dwie sprzeczności.

   • Po co audyt jesli sprawa jest skierowana do prokuratury przez Pana Figata i jego zarząd ?

   • obserwator

    Do prokuratury to należy skierować wałki Figata w PZDiT w Łowiczu.To niebywałe ,że były starosta osobiście dokonuje zakupy dla podległej firmy :a to na drewno na most w Kompinie (kilkaset tysięcy) u kumpla w Zakopanem ,a to samochody ciężarowe ze szrotu bez krypt (40-letnie) po zawyżonych cenach.

   • Do prokuratury to niech się Figat przyzwyczaja już dziś.Dziwnym trafem kierowcy zatrudnieni w PZDiT przez dwóch dyr.Figata to ci sami co pracowali u jego żony.Przypadek?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.