Zarząd Powiatu Łowickiego ogłosił konkurs na nowego dyrektora Centrum Kultury Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej. Jest to o tyle zaskakujące, że dopiero w styczniu tego roku na okres 3 lat została na to stanowisko powołana Adrianna Kaczor.

Adrianna Kaczor podczas sesji Rady Powiatu Łowickiego
Adrianna Kaczor podczas sesji Rady Powiatu Łowickiego

W rozmowie z nami starosta powiatu łowickiego Marcin Kosiorek powiedział, że dyrektor Kaczor około miesiąc temu złożyła rezygnację ze stanowiska z przyczyn osobistych. Mówi, że zarząd bardzo dobrze ocenia pracę dyrektor Kaczor i to, jak się układała z nią współpraca, a rezygnacja była jej własną, prywatną decyzją.

Dyrektor Kaczor jest na wypowiedzeniu do końca września, obecnie na urlopie. Potwierdza, że zrezygnowała ze stanowiska z przyczyn osobistych.

Zaskoczenia nie kryją radni opozycyjni z komisji edukacji, kultury i sportu Rady Powiatu Łowickiego, która miała posiedzenie wczoraj, 23 września, jednak nie otrzymali drogą oficjalną żadnej informacji o rezygnacji dyrektor.

Szerzej o tej rezygnacji i o sytuacji powiatowego centrum – w najbliższy czwartek w Nowym Łowiczaninie.

21 komentarzy

 1. Stary Łowiczanin

  Wylejcie teraz fale hejtu na Pis jak wam ulży, dużą część z tych tzw mądrych nie potrafiła by zarządzić szaletem miejskim ale tutaj pierwsi do krytykowania innych

 2. Pod art. o zniszczonych plakatach wyborczych MAAAASA wpisów za PiS. Pod art. o p. dyrektor PiS bleeeee. Jak wybory na burmistrza Kuba Wolski bleeee bo z PiS. Jak wybory parlamentarne, to PiS mistrzem Polski. Kosiorek bleee bo z PiS. W wyborach do Europarlamentu w Łowiczu PiS leje konkurencję. – nie ma to jak stabilny w poglądach czytelnik / wyborca. Jeśli przez taki pryzmat czytać posty, to nie ma się czym przejmować. Mało poważni ludzie piszą niepoważne rzeczy.

 3. Przyjmę za darmo kamienicę, może być od żołnierza AK.

 4. Hotelowa działalność centrum jest całkowicie nielegalna , to normalna działalność gospodarcza ktorej nie wolno prowadzić strorstwu i powinna zostać zlikwidowana !( do tego przynosi straty )

  • Dlaczego nielegalna? Hotele są w centrach miast i miasteczek. Jeśli uważasz, że nielegalna to donieś do TVN, tam pewnie masz lewackich znajomych.

  • Dlatego nielegalna bo to działalność gospodarcza, Henio zastanów się co piszesz bo porażasz znajomością wiedzy co to działalność gospodarcza i kto może ją prowadzić..

 5. Radziła sobie jak umiała. A czy źle? Jakoś tak się zdarzyło, że na “łowickie żniwa”, które Centrum organizowało pod jej kierownictem jednak przyjechało sporo osób i kilku polityków. A na byle jaką imprezę się nie jeździ, nieprawdaż? Więc buzie w ciup chyba by należało, zamiast bezsensownie krytykować. A pewnie krytykanci sami mieliby ochotę na to stanowisko, bo myślą, że nic się nie robi. To jednak jest durne myślenie.

 6. Jejku, jejku….co się stało, matołki…?I Jak sobie kobita lepszą pracę znalazła, to nie ma się co dziwić. Też bym poszła do lepszej.

 7. I PISdło

 8. Najgorszy dyrektor jakiego Centrum widziało….

  • A na jakiej podstawie twierdzisz, że najgorszy? Według mnie, całkiem niezły. Zobacz ile się w sumie działo. Nieźle wszystko pospinane. A że znalazła inną robotę to poszła. Zazdrościsz jej może i stad taka niesprawiedliwa ocena.

 9. Pewnie będzie lała wodę…

 10. Wody Polskie to nowe wyzwanie dla Pani ustępującej.

 11. Tak się kończy powoływanie “specjalistów” po linii partyjnej

 12. Mądra decyzja, i tak sobie nie radziła. Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść…niepokonanym

 13. Pani Kaczor ma już nowe lepsze stanowisko a nowym dyrektorem centrum zostanie Pani K.A.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.