6 listopada w sali konferencyjnej budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Łowickiego.

fot. Powiat Łowicki

Na przewodniczącą Młodzieżowej Rady Powiatu Łowickiego została wybrana Agata Blus z I LO. Wiceprzewodniczącym został wybrany Maciej Urbański z Pijarskiego LO, natomiast sekretarzem Julia Pawlata z II LO.

Przypomnijmy, że Młodzieżową Radę Powiatu Łowickiego tworzą; Agata Blus i Mateusz Motyl z I LO, Miłosz Wróbel i Julia Pawlata z II LO, Adrian Szymajda i Weronika Biegańska z ZSP nr 1, Hubert Stelmaszczyk i Mateusz Grzegory-Roróg z ZSP nr 2, Wiktoria Gajda i Jakub Drzewiecki z ZSP nr 3, Natalia Siewierska i Weronika Bogus z ZSP nr 4, Maciej Urbański i Anna Koza z Pijarskiego LO oraz Julia Woźniak i Michał Flisowski z Zespołu Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie.

To im możecie zgłaszać Wasze pomysły i postulaty, a oni przedstawią je na kolejnej sesji.

6 komentarzy

  1. Pewnie jakby pan Hubert w samych spodenkach przyszedł to też by prawa nie złamał. Ale skoro ta Rada ma być jakimś poważnym organem a nie czymś “dla sztuki” czy aby po to żeby robić tzw. wrażenie artystyczne to stròj pana Huberta na ślubowaniu jest lekceważeniem i pana Starosty jak i osòb, ktòre ten młody człowiek ma reprezentować

  2. to hubert nie ma koszuli

  3. Z ostatniej chwili: mój Olek przestał płakać.

  4. Juby z tyłu jest mistrzem. Pomijam fakt, że jak każdy juby zakłada dres, bo tam są spodnie w gumę, ale istotne jest, że w tym dresie wbił na sesję młodzieżowej rady. Pewnie jego szkoła jest z jubego dumna. Może garnitur to przesada, ale inni panowie jednak odszukali koszule w szafie. Polecam. Strój jest wyrazem szacunku do współpracowników.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.