Ogrom atrakcji przygotawała 27 kwietnia społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Głownie w ramach akcji charytatywnej na rzecz ucznia tej placówki, chorującego na białaczkę 10-letniego Bartka.

Chętni mogli wziąć udział w pokazowym treningu fitness i zumby. Preferujący spokojniejsze formy spędzania czasu mieli możliwość zjedzenia czegoś słodkiego w kawiarence. Sporym zainteresowaniem cieszyła się możliwość wylosowania ciekawych nagród w loterii. Gadżety przekazali m.in. głowieńscy kibice Widzewa Łódź oraz przedstawiciele Stali Głowno, której Bartek jest zawodnikiem. Mniejsze dzieci mogły także udać się do kącika malowania twarzy.

Na pamiątkę dla Bartka przygotowano także księgę, w której każdy mógł złożyć wpis i życzyć chłopcu szybkiego powrotu do zdrowia.

Działo się również na szkolnym podwórku oraz Orliku. Dla Bartka stworzono kolorowy napis. Na Orliku z kolei odbyły się pokazowe mecze młodszych roczników Stali.

Przez cały czas imprezy wolontariusze zbierali do puszek pieniądze. Zebrane w ramach akcji środki zostaną przekazane na leczenie chłopca.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.