Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm złodziejom, którzy dopuścili się kradzieży ekspresów do kawy w markecie w Łowiczu.

Fot. KPP w Łowiczu

W miniony piątek, 28 czerwca dyżurny KPP w Łowiczu otrzymał zgłoszenie z jednego z łowickich sklepów o tym, że dwóch mężczyzn ukradło ekspresy do kawy i uciekło w kierunku centrum miasta. Policjanci po krótkim czasie zatrzymali ich. Okazali się mieszkańcami Łowicza w wieku 26 i 29 lat.

Podczas przeszukania mieszkań podejrzanych, funkcjonariusze odzyskali także pochodzącą z kradzieży z marketu akumulatorową szlifierkę kątową.

13 komentarzy

 1. Czasy PRL już dawno za nami, ale mentalnie nie jeden z Was nadal w tych czasach żyje. To, że ktoś wyglądem odbiega od “normy społecznej” dodam, że w zasadzie to dość małostkowej i głupawej, to musi być na niego wylany jad? Po pracy jest zwykłym “Kowalskim” i na pewno nikt na taką fryzure uwagi nie zwraca. Zawód jak zawód. Fryzura nie świadczy o kompetencjach człowieka! Widać komentujący edukację społeczna zakończyli lata temu. Zamiast hejtować złodzieja to Wy swoje żale wylewacie na policjanta. Ubóstwo mentalne!

 2. Łysy bober

  Jeszcze mu pod majtki zajrzyjcie czy ma jaja wygolone czy bober… Ważne żeby dobrze robotę wykonywał. Od tych upałów móżdżki Wam się przegrzaly i już o głupoty się czepiacie.

 3. Italiano ma rację. Mundur wymaga szacunku, a taka fryzura w tych ramach się nie mieści. No ale z drugiej strony wiemy jaki narybek jest w policji…. jak gdzie indziej nie mogiem to do policji siem poślem.

  • A na jakiej podstawie twierdzisz?Czy wszystko zależy od fryzury.

  • Zgadzam się z komentarzem. W pierwszej chwili zanim przewinęłam zdjęcie i zobaczyłam napis na koszulce pomyślałam, że złodziej to ten z lewej strony, a policjant obok. Są zawody, w których należy odpowiednio wyglądać. Do takich należy policjant. Nie napisałabym tego komentarza, bo wiele osób stwierdziłoby, że się czepiam (albo odpisaliby jak Rafcio) ale widzę, że wiele osób zwróciło też na to uwagę. Coś jest na rzeczy.

 4. Italiano

  Rafcio chyba cię koń w dzieciństwie kopnął albo stary rzucał o podłogę

 5. Italiano

  A ten policjant to jak był u fryzjera to prądu brakło czy maszynka się zacięła?

  • Italiano idź się leczyć ty pajacu pokaż swoją buźkę ojc lepiej nie bo pewnie nawet nikt by na nią nie chciał nasrać oprócz zwierząt

 6. Może to przez japońską księżną Kiko KAWAshiko.. Chcieli ją poczestować dobrą kawą z ekspresu 😊

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.