Małymi i większymi aniołami, czyli ludźmi o dobrych sercach wypełnił się dziś, 12 lutego, Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. W sali widowiskowej placówki odbywał się finał kolejnej edycji „Aniołkowego Grania”, czyli charytatywnej akcji na rzecz potrzebujących dzieci z domów dziecka oraz osób pozostających w rodzinnej pieczy zastępczej.

Uroczystość rozpoczął występ utalentowanej młodzieży: Magdaleny Wojtczak, która zachwyciła widzów grą na skrzypcach oraz Nadii Tomczak, która brawurowo wykonała utwór „Mario, czy już wiesz?”.

W podsumowaniu trwającej od dwóch miesięcy zbiórki wzięli udział darczyńcy, czyli reprezentanci kilkunastu instytucji publicznych oraz placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Głowno. Jak co roku, swoją obecnością uświetnili to wydarzenie główni koordynatorzy akcji ogólnopolskiej: Katarzyna Głowik–Jamróz – dyrektor Przedszkola nr 56 ,,Niezapominajka” we Wrocławiu oraz Sylwester Pajęcki – dyrektor Wrocławskiego Centrum Opieki, Wychowania i Adopcji.

Podziękowania darczyńcom, którzy po raz kolejny zdecydowali się wesprzeć zbiórkę złożyli burmistrz Grzegorz Janeczek oraz koordynator akcji w naszym mieście – Izabella Kotecka, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Głownie.

Jak co roku, galę uświetniły wokalne, instrumentalne i taneczne występy reprezentantów placówek, które od lat wspierają akcję. Scena wręcz kipiała od entuzjazmu małych aniołów!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.