Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, jeden z najbardziej znanych posłów PiS przyjechał dzisiaj, 13 maja, do Łowicza, by wspierać w kampanii wyborczej kandydatkę do Parlamentu Europejskiego z ramienia tego ugrupowania – Beatę Dróżdż.

W otwartym spotkaniu w Muzeum w Łowiczu, które odbyło się z inicjatywy Klubu Gazety Polskiej, uczestniczyło około 35 osób. Antoni Macierewicz mówił, że PiS powierzyło kandydatce zadania związane przede wszystkim z realizacją celów polityki rodzinnej i wolności słowa, ale będzie zajmowała się także innymi kwestiami.

Kandydatka podkreślała, że szczególnie ważna jest dla niej obrona tradycyjnych wartości rodzinnych, powołując się na swoje doświadczenie bycia matką 5 dzieci. Poruszone zostały także kwestie bezpieczeństwa energetycznego Polski, zagrożeń płynących z ideologii lewicowych, m.in. związanych z ruchem LGBT.

Po zakończeniu spotkania, Antoni Macierewicz i Beata Dróżdż przeszli wraz z uczestnikami spotkania pod pomnik Jana Pawła II na Starym Rynku, pod którym wspólnie z przewodniczącym łowickiego Klubu Gazety Polskiej Wojciechem Gędkiem i przewodniczącą łowickiej „Solidarności” Teresą Kowalską-Suchecką złożyli zapalone znicze.

Więcej nt. przebiegu spotkania i pytań zadawanych przez uczestników przeczytasz w najnowszym wydaniu Nowego Łowiczanina – 16 maja.

47 komentarzy

 1. Były żołnierz

  Fakt: “Wtorek, 20 czerwca 2017 r. pomimo napiętego grafiku, szef MON pojawia się w czytelni IPN, gdzie przegląda odtajnione 2 tygodnie wcześniej akta rewizyjne spraw trzech osób – ppłk. Piotra Hoffmanna, Ryszarda Tomaszka i Marka Zielińskiego. Co łączy te trzy osoby? Wszyscy ponad ćwierć wieku temu zostali złapani i skazani za szpiegostwo na rzecz obcych służb. Pierwsi dwaj to szpiedzy niemieckiego BND. Zieliński pracował dla rosyjskiego GRU.”

  • Były żołnierz

   Fakt: “Czego się bał? Że w teczkach Zielińskiego, Hoffmanna i Tomaszka, Piątek znajdzie coś kompromitującego Macierewicza? A może, że zrobi to ktoś inny? Choćby znany dziennikarz śledczy Jarosław Jakimczyk, który pisze książkę o szpiegach w III RP. Wystąpił o dostęp do materiałów dotyczących tych szpiegów już w sierpniu 2016 r. – Znalazłem sygnatury w wyszukiwarce IPN, ale IPN przekazał mi, że teczki znajdują się poza Instytutem. Jakimczyk w końcu dostał prawo wglądu do nich, w sierpniu 2017 r. – Okazało się, że w międzyczasie na część z nich nałożono klauzule tajności! – ujawnia.”

 2. Kultura tęczowej koalicji:”smoleńskimi parówkami”nazywać poległych w katastrofie,toż to chyba ubecy zdrajcy,którym wreszcie zrównano emerytury i nie dostają konfidenci kokosów jak za poprzednich rządów kolesiów,którzy się skompromitowali,a i tak kłamstwami wojują o władzę,żeby rozkraść resztę Polski.

 3. wojciechowski (leper), wolski (burmistrz) Kasiorka, każdy wie kto to taki, malczyk nieudacznik udał się tylko kasiorce, takiego mu potrzeba! Małe litery przy nazwisku nieprzypadkowe.

 4. Bartłomiej

  A Edmund nie przyjechał… a tak liczyłem 🙁

 5. Kowalska ale antyk!!!! To ludzie tyle żyją.

 6. Tereska czarny koń imprezy!!! Europarlament w kieszeni. Jeszcze tylko tam jej chyba nie było. W księstwie kapitulacja i upadłość całkowita.

 7. A gdzie lądował BLACK HOWK ?

 8. Wiwat PIS

 9. do tych co się Anonima czepiają,czytajcie głąby tekst ze zrozumieniem to czegoś się być może dowiecie

 10. No i Pan Antoni przywalił kandydatce w kolano. Jego poparcie jest tyle warte co eksperymenty z parówkami w wyjaśnieniu wypadku lotniczego.

 11. Brawo Panie Kosiorek że się Pan nie “prowadza” z Panem Maciarewiczem, to taka “czarna wstydliwa owca” w Pis powinni go wywalić bo on chyba ma jakieś dziwne wizje nie z tego swiata

 12. a gdzie Waldek Wojciechowski? Waldek i Antonio nadają na tych samych falach! Walduś wstydzi się kolegów z PiSu?

 13. na pochybel

  Odzywają się lemingowi POlszewiccy funkcjonariusze,którzy najlepiej znają się na mowie nienawiści,jak miło poczytać komentarze przepełnione uczuciem do krajan.

 14. boze uchron nas przed pis, moze uchron nas przed macierewiczem …

 15. lena masz rację, że dużo rodaków wyjechało do pracy za granicę ,ale niestety za tych rządów nie wielu wróciło a wręcz przeciwnie jeszcze więcej wyjechało.Tak to właśnie nie pitol głupich głupot cymbalisto z pisu

 16. To jest cała prawda o PIS. Frekwencja dupy nie urywa. Działacze wstydzą się Antoniego. To jest walka frakcji. I dobrze. Koniec tej bandy jest blisko.

 17. Pisdzielce

  A gdzie Kasiorka i malczyk? Wstydzili się pokazać z takim autorytetem od parówek smoleńskich ???

 18. Michał

  Popieram Panią Beatę Dróżdż!

 19. Patriotka

  Kto szkalował, opluwał Polskę i Polaków przez 8 lat?? Kto zdradzał polski naród? Kto zadłużył kraj? Kto był gwarantem polskiej biedy, taniej polskiej siły roboczej na zachodzie? Nie dziękujemy PO-PSL. Pamiętamy. Nadszedł czas na szparagi dla was

  • To prawda. Nie chcemy targowiczan. Proszę wracać do swoich dobroczyńców którym sprzedaliście Ojczyznę. Dobrze że przejął stery PiS bo byłoby z nami krucho. Już byliśmy na dnie. Polacy ciężko pracowali za granicą ile wyemigrowało za rządów PO-PSL

   • Dziękujemy PIS za uratowanie kraju z rąk tych złodziei oszustow i sprzedawczyków. Kiedy program cela +? Afery zegarkowa stoczniowa hazardowa podatkowa Sawickiej Amber Gold Krauzego kto za to odpowie? Czekamy na wymiar sprawiedliwości

 20. nigdy

 21. PIS to partia która walczy o Polaków

 22. Ksinzok

  Brawo PIS?!

 23. a gedek to nie mogl antoniego na taczkach podrzucic?

 24. Relacja ze spotkania jasnowidza J. Piłsudskiego – Stefana Ossowieckiego spisana przez J. T. Dybowskiego. Ossowiecki: Nieszczęście. Jesteśmy w przededniu wojny – Jak daleko dojdą Niemcy? – Cała Polska zajęta, gruzy, krew, mord! Idą dalej w głąb Rosji, daleko do Kaukazu. Państwa Osi przegrają wojnę. Niemcy i Japonia okupowane, Włochy wyzwolone. Zwycięzcy Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Rosja. A co z Polską? – Będzie i Polska! Ale za jaką cenę… Najpierw będą nią władali KOMUNIŚCI, a później SZUBRAWCY i ŚWINIE. Na koniec powstanie jeszcze większa niż teraz. Tego ani ty, ani ja nie doczekamy…

  • “… Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą znaki i cuda, żeby wprowadzić w błąd…” I tyle w tym temacie 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.