Z okazji przypadającego w najbliższą sobotę Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 3 im.kard. Karola Wojtyły – Papieża Polaka w Łowiczu odbył się dzisiaj, 12 października uroczysty apel.

Apela z okazji Dnia Edukacji Narodowej w SP3 na Korabce w Łowiczu
Apela z okazji Dnia Edukacji Narodowej w SP3 na Korabce w Łowiczu

Czwartek był w szkole dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Szkoła zapewniała jednak tzw. opiekę świetlicową. – Następnego dnia, w piątek 13 października przychodzimy do szkoły zgodnie z planem – przypominali nauczyciele.

Tradycją szkoły na Korabce jest zapraszanie na apel oraz późniejszy poczęstunek, emerytowanych nauczycieli oraz pracowników obsługi szkolnej. Podczas apelu wręczone zostały nagrody i dyplomy przyznane przez dyrektora szkoły.

Dyrekcja złożyła również gratulacje nauczycielom, którzy otrzymali w tym roku nagrody przyznawane przez burmistrza Łowicza. W tym roku burmistrz postanowił finansowo wyróżnić 10 dyrektorów szkół i przedszkoli, w tym również dyrektor SP3 Wiolettę Puszcz.

Ponadto nagrody burmistrzowskie trafią na jutrzejszej gali do rąk dwóch nauczycielek ze szkoły na Korabce: Magdaleny Stefańskiej (nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie), Grażyny Rosy – Wüstermann (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej) oraz pracownicy obsługi szkolnej Barbary Budziarek.

Podczas apelu z okolicznościowym programem wystąpili uczniowie młodszych klas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.