Ulica Arkadyjska w Łowiczu i droga wzdłuż torów w kierunku Zielkowic – pod mostem kolejowym – zostały otwarte wczoraj w godzinach popołudniowych. Dzisiaj, w czwartek, 29 sierpnia około południa ruch na niej nie był szczególnie duży.

W ciągu około 10 minut przejechało ul. Arkadyjską pod mostem kolejowym kilkanaście samochodów oraz jeden drogą w kierunku Zielkowic. Przejazd wydaje się być dobrze oznakowany, jest też zamontowana „bramownica”, która „przypomina” kierowcom samochodów ciężarowych o tym, że przejazd w tym miejscu jest możliwy tylko dla pojazdów o maksymalnej wysokości 2,2 m.

Warto też pamiętać, że na tym odcinku Arkadyjskiej, z uwagi na to, że fragment drogi jest nieutwardzony oraz w bezpośrednim sąsiedztwie jest przecież plac budowy, obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/godzinę.

Większego natężenia ruchu na ul. Arkadyjskiej należy spodziewać się już w najbliższy poniedziałek, 2 września, kiedy to od godz. 13.00 zamknięta zostanie na wysokości budowanego ronda ul. Bolimowska.

O tym zamknięciu pisaliśmy w informacji:

Zamknięcie Bolimowskiej przesunięte na poniedziałek

Arkadyjska i droga w kierunku Zielkowic otwarte od 15

4 komentarze

 1. hamerszeld

  A teraz mieszkańcy ulicy Klickiego proszą szanownych kierowców o wiecej uprzejmości i zrozumienia dla
  właczajacych sie do ruchu z własnych posesji.
  Podobna uwagę jako pouczenie dla kierowców powinna wystosować Redakcja Nowy Łowiczanin .

 2. Burmistrz Kalinowski

  Przejście dla krów znów działa. To wielki sukces burmistrza Kalinowskiego i Bińczoka nie wspominając już o tej trzeciej fajtłapie.

 3. Co za fuszerka! Masakra. Kto na to pozwolił.

 4. a już niżej się nie dało? Może 1,2 m wysokości było zrobić. Widać, że niektórych myślenie boli…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.