Artykuł sponsorowany

Jak zgłosić pojazd do urzędu by odliczyć 100% VAT?

Jak zgłosić pojazd do urzędu by odliczyć 100% VAT?

Każdy przedsiębiorca, który posiada pojazd firmowy niebędący ciężarówką, ma możliwość odliczenia od podatku 100% VAT. Niemniej jednak zobowiązani oni są do spełnienia kilku dodatkowych formalności takich, chociażby jak prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu. Samochód firmowy należy zgłosić do urzędu skarbowego, wypełniając formularz VAT-26. Jak to zrobić?

Odzież robocza na sezon letni

Odzież robocza na sezon letni

Obecnie przedsiębiorcy przykładają dużą wagę do przestrzegania w ich zakładach norm bezpieczeństwa. Właściciele firm zdają sobie sprawę z faktu, że dostarczając pracownikom odpowiednio dobraną odzież roboczą i ochronną, nie tylko spełniają obowiązujące przepisy odnoszące się do bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również zapewniają odpowiedni komfort pracy, co wiąże się z zadowoleniem pracowników i zachowaniem odpowiedniej wydajności w pracy.

W czym nosić matę do jogi?

W czym nosić matę do jogi?

Jeśli użytkownicy maty do jogi na wysokim poziomie zadbają o nią, będą mogli cieszyć się jej funkcjonalnością przez wiele długich sezonów.

Jak dbać o czystość antyramy?

Jak dbać o czystość antyramy?

Choć antyrama jest znacznie bardziej praktyczna od tradycyjnej ramy w kontekście gromadzenia się kurzu, konieczne jest dbanie o jej czystość. W jaki sposób możemy wyczyścić antyramę bez obaw o jej zniszczenie?

Aktywny weekend w Krakowie

Aktywny weekend w Krakowie

Jeżeli nie potrafisz usiedzieć w miejscu podczas urlopu, wybierz się na aktywny weekend w Krakowie. Miasto oferuje wiele atrakcji, które z pewnością nie pozwolą Ci się nudzić i będą sprawdzianem dobrej formy!

Ser topiony i polskie zupy na obiad

Ser topiony i polskie zupy na obiad

Wiele osób szczególnie upodobało sobie zupy, które są pożywne, zdrowe i przede wszystkim lekkostrawne. MSM Mońki przygotowała pomysły na smaczne i ciekawe zupy, do których można wykorzystać ser – i to nie tylko topiony!

5 sposobów na uszczęśliwienie kota

5 sposobów na uszczęśliwienie kota

Koty potrafią być znakomitym towarzyszem życia. Dla wielu osób są pełnoprawnymi członkami rodziny. Jeśli masz kota i zależy ci na tym, by w twoim domu był szczęśliwy, zainwestuj w niego.

Pożyczki internetowe – jak to działa?

Pożyczki internetowe – jak to działa?

Wiele możemy dziś załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu. Dotyczy to nie tylko zakupów, ale również spraw urzędowych, czy konsultacji z lekarzem. Podobnie jest z pożyczaniem pieniędzy.

Najlepsze zabawki dla twojego kota

Najlepsze zabawki dla twojego kota

Nie ma lepszego towarzysza niż rozkoszny kociak. Zwierzę w domu wiąże się nie tylko z koniecznością zadbania o odpowiednie żywienie i kondycję fizyczną, ale także z zapewnieniem mu aktywności i atrakcji.

Czym kierować się dokonując wyboru bram do garaży?

Czym kierować się dokonując wyboru bram do garaży?

Przy wybieraniu bram bardzo ważne jest postawienie na takie, które są niezawodne, energooszczędne. Są to kluczowe cechy, które wpływają na sposób użytkowania bram. Jednak wybierać można również takie modele, które będą w stanie zapewnić estetyczny sposób prezentowania się.

Modern mountain bikes in sports shop

Rowery marki Rondo – 15 lat doświadczenia na rynku MTB!

Firma Rondo została założona przez osoby zaangażowane w produkcję jednośladów najwyższej klasy. Lata doświadczenia między innymi przy tworzeniu NS Bikes, jazdy na rowerach, a przede wszystkim prawdziwego zamiłowania do do tego sportu zaowocowały powstaniem nowej marki.