Nie udało się Astrze Zduny awansować do okręgówki. Decyzja ŁZPN, dotycząca zakończenia sezonu, pogrzebała te szanse, choć niewiele zabrakło, aby drużyna trenera Jakuba Papugi w następnym sezonie grała w wyższej lidze.

Fot.: Jakub Papuga.

Zabrakło trzech punktów, aby Astra Zduny znalazła się na premiowanym miejscu trzecim. Niestety czwarta lokata w tabeli takiej możliwości nie dawała i drużyna trenera Papugi będzie musiała rozpocząć walkę o awans w nowym sezonie. 

Na razie w zawodnikach jest ogromna determinacja w wyjściu z A klasy, o czym zapewnia trener zespołu SKS Astra Zduny, Jakub Papuga: – Wszyscy w klubie bardzo żałują anulowania sezonu. Zawodnicy oraz zarząd byli bardziej niż gotowi do podjęcia walki o miejsce premiowane awansem. Szczególnie, że z dwiema z trzech ekip, które otrzymały promocję, udało się wygrać. 

– Jednak nie załamujemy się i pragniemy udowodnić wszystkim, że nasze wysokie miejsce na koniec rundy nie było dziełem przypadku. Będziemy dawali z siebie wszystko i zobaczymy na ile to starczy. Astra Zduny będzie ciężkim rywalem dla wszystkich – dodał.

1. SKS Astra Zduny (4) 0 0 0-0
LKS Czarni Bednary (5) 0 0 0-0
LKS Wola Wola Chojnata (6) 0 0 0-0
LKS Dar Placencja (7) 0 0 0-0
LKS Olimpia Niedźwiada (8) 0 0 0-0
MGKS Białka Biała Rawska (9) 0 0 0-0
LKS Sokół Regnów (10) 0 0 0-0
GKS Rawka Bolimów (11) 0 0 0-0
LKS Vagat Domaniewice (12) 0 0 0-0
LKS Start Złaków Borowy (13) 0 0 0-0
GLKS Laktoza Łyszkowice (14) 0 0 0-0
LKS Jutrzenka Mokra Prawa (b) 0 0 0-0
WKS Meteor Reczyce (b) 0 0 0-0
GKS Korona Stary Dwór (b) 0 0 0-0
LKS Sobpol Konopnica (b) 0 0 0-0

 

Fot.: Paweł A. Doliński.

1 komentarz

  1. Astra jak Feniks z popiołu! Po latach porażek przyszedł czas na czołówkę. Jeśli nie teraz to na pewno w najbliższym sezonie. Chłopaki są mocno zdeterminowani by osiągnąć awans. Wielki szacunek dla Kuby, że zdołał na nowo postawić drużynę na nogi! Zrobił coś niemożliwego, w co niewielu wierzyło, że może się udać! GRATULACJE Jakubie!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.