Policjanci z łowickiej „drogówki” zatrzymali w weekend kolejnych 7 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze najwyraźniej „polubili” ul. Poznańską – tam zatrzymane zostały 4 prawa jazdy.

Fot. Policja
Fot. Policja

W sobotę, 23 listopada o 11.35 na ulicy Poznańskiej w Łowiczu policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierującego Hyundaiem. 35-latek z Łęczycy przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h, tak samo jak 32-latek z Kutna kierujący Fordem Mondeo zatrzymany tuż po godz. 21. w tym samym rejonie.

W niedzielę, 24 listopada tuż po 8., ponownie na ulicy Poznańskiej, 66-latek z Gorzowa Wielkopolskiego kierując osobowym Mercedesem jechał z prędkością 105 km/h, identycznie jak zatrzymany przed godziną 12 na drodze wojewódzkiej nr 703 w Oszkowicach 20-letni obywatel Ukrainy jadący Renaultem.

Tego samego dnia, około godziny 12, na drodze wojewódzkiej 704 w Gzince w gminie Łyszkowice, 35-latek z powiatu łowickiego kierując Audi przekroczył prędkość o 60 km/h, zaś 33-letni łodzianin będąc za kierownicą Audi przekroczył prędkość aż o 69 km/h.

Również 24 listopada około 21.30 na ulicy Poznańskiej w Łowiczu 27-letni łowiczanin kierując Audi osiągnął prędkość 102 km/h.

– Wszyscy piraci drogowi stracili uprawnienia do kierowania i zostali ukarani mandatem karnym – informuje rzecznik prasowa łowickie KPP kom. Urszula Szymczak.

3 komentarze

  1. wystarczyłby Yanosik i masz pewniaka czy stoją

  2. Kiedyś jadę sobie poznańska koło mleczarni około 90 km/h a tu mnie wyprzedza prywatną furą znajomy policjant aż mi samochód zabujało musiał mieć około 130/140 na liczniku

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.