Turniej Osiedlowy Dzikich Drużyn gimnazjum, który odbył się w czwartek, 3 sierpnia 2017 roku, na boisku Orlika na ul. Bolimowskiej 15/19b, nie wywołał dużego zainteresowania. Zgłosiły się do niego, podobnie jak w przypadku szkół podstawowych, tylko trzy drużyny.

Fot.: Gogo

Organizatorem mini-turnieju przeprowadzonego w ramach akcji “Sportowe Wakacje 2017” był OSiR w Łowiczu. Mimo niedużej liczby drużyn, zawodnicy ambitnie angażowali się w rozgrywki. Mecze rozgrywane były w systemie “każdy z każdym” i trwały po dziesięć minut. Każda z drużyn rozegrała więc po dwa mecze. Tylko jednej z drużyn, Bad Boy, udało się wyjść zwycięsko z obydwu pojedynków, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce. Zdobywcą wszystkich czterech bramek był Dawid Kaczmarek, który uzyskał tytuł najlepszego strzelca. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Kapselki, która wprawdzie wygrała, podobnie jak Czarni Bednary jeden mecz, ale o miejscu zaważył większy dorobek bramek.

Turniej dzikich drużyn – gimnazja:
Kapselki – Bad Boy 1:2; br.: Paweł Graczyk – Dawid Kaczmarek 2.
Czarni Bednary – Bad Boy 0:2; br.: Dawid Kaczmarek 2
Kapselki – Czarni Bednary 6:1; br.: Krystian Kruk 3, Jan Zagajewski, Paweł Graczyk i Bartosz Wojciechowski – Dominik Pirus.

1. Bad Boy 2 6 4-1
2. Kapselki 2 3 7-3
3. Czarni Bednary 2 0 1-8


Bad Boy:
Jakub Kępka – Dawid Kaczmarek (4), Łukasz Sejdak, Piotr Piekacz, Artur Pawłowicz i Adam Doroba.
Kapselki: Oskar Bronner – Krystian Kruk (3), Paweł Graczyk (2), Jan Zagajewski (1), Bartosz Wojciechowski (1), Kacper Olak i Marcel Frątczak.
Czarni Bednary: Mateusz Dróżka – Dominik Pirus (1), Sebastian Jarosiński, Jakub Jaskółka, Bartosz Dylik, Miłosz Kowalski, Miłosz Szcześniak i Jakub Witerek.

Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo
Fot.: Gogo

Komentowanie nie jest możliwe.