W dwóch choreografiach poloneza zaprezentowali się uczniowie trzech klas ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łowiczu na balu zorganizowanym dzisiaj, 9 lutego, w restauracji Szkiełka.

Jak zauważyła była wieloletnia dyrektor tej szkoły – Teresa Domińczak, to pierwszy taki bal w XXI wieku (przypomnijmy, że jest to pierwszy rok, odkąd po likwidacji gimnazjów nastały klasy ósme). Uczniowie zaprezentowali dwa układy taneczne poloneza oraz walca.

W tych wyjątkowych chwilach towarzyszyli im m.in. burmistrz Krzysztof Kaliński, przewodniczący rady Henryk Zasępa, dyrektor szkoły Elżbieta Chudzyńska, nauczyciele i rodzice.

21 komentarzy

 1. Jestem rodzicem dziecka, które bawiło się na balu 8 klas . Bal został zorganizowany na Szkiełkach nie ze względu na lenistwo rodziców, jak to twierdzą niektórzy lecz na komfort dzieci. Uważam, że był to bardzo dobry pomysł.

 2. Nie dawać 500+ i natychmiast bale wrócą do szkół ,a ludzie do pracy bo leniwią się w domu zamiast pracować .

 3. Brawa dla rady rodziców za organizacje balu i podziękowania dla Szkiełek , bardzo udana impreza . Widac było uśmiechniętą młodzież , wspólna zabawę z rodzicami i nauczycielami , super było jak to powiedział mój syn po powrocie !

 4. Ja jestem bardziej przerażona strojami/wyglądem dziewczynek. Uważam się za osobę postępową, ale przeraża mnie czerwona szminka u nastolatki, generalnie makijaż, te dekolty i wysokie buty. Przecierałam oczy ze zdumienia, gdy spostrzegłam, że to bal ósmych klas, a nie studniówka. Jestem mamą 6-klasistki i patrzę na to z przerażeniem. Ja nie pozwoliłabym na to swojemu dziecku. Zresztą sama ma swoje wyczucie

 5. bal 8 klas na sali?????????????????????nie do wiary ? juz się w głowach przewraca chyba zwłaszcza rodzicom

 6. Było bardzo miło i profesjonalnie , smaczne jedzenie , dzieci pozytywnie wyluzowane poza murami szkoły , prawdziwy pierwszy bal ! Rok temu w szkole pełno wpadek i nerwów .Na Szkiełkach bardzo sie podobało i córce i mnie !

 7. Załamany

  Niedługo na ślubowanie pierwszoklasistów będą wynajmować restauracje.

 8. Szkoły sa od uczenia sale gimnastyczne od gimnastyki …to drugi bal mojego dziecka z tej szkoły , pierwszy był w szkole a ten na Szkiełkach … nie ma porównania , gdybym mogła polecić to tylko restauracja !

 9. bal 8 klasy na sali zewnętrznej przesada

 10. Na całe szczęście czasy się zmieniają 🙂

 11. Bal 8 klas poza szkołą to zły pomysł. Każdy to wie.

 12. Miejsce takiego balu jest w murach szkoły…

  • Zgadzam się z P.Anią.Wszystkie bale tego typy w tym również stódniówki powinny odbywać się w murach szkoły,oczywiście dla dobra dzieci.Pamiętam swój bal w SP 2 -ROK 1997.Wówczas nikomu nawet przez myśl nie przeszło organizowanie balu poza szkołą.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.