Zabawne scenki z życia babci i dziadka, Bajka o Czerwonym i Zielonym Kapturku i piosenki. Wszystko to z miłości do babci i dziadka.

Dzisiaj, 11 lutego, w szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach świętowano Dzień Babci i Dziadka. Było kolorowo i radośnie. Dzieci powitały zgromadzonych piosenkami i wierszami, odegrały zabawne sceny z życia babci i dziadka i opowiedziały ciekawą bajkę o Czerwonym i Zielonym Kapturku. Na scenę wkroczyli także Superdziadek i Superbabcia w swoich pelerynach, którzy pokazali swoje moce. Dzieci w swoich występach podkreślały, jak ważnymi osobami są dla nich babcia i dziadek i że wiedzą ile serca wkładają oni w ich wychowanie.
Do życzeń dołączyła się również dyrektorka szkoły – Jolanta Zagawa. – Życzę Wam zdrowia, ale też cierpliwości, czasu i miłości. A przede wszystkim czerpania siły płynącej z tych małych serduszek. – mówiła.
Na koniec wręczono prezenty, które uczniowie samodzielnie wykonali i zaproszono zebranych na poczęstunek. Przygotowania trwały 2 tygodnie pod okiem wychowawców klas 1-3 oraz grup przedszkolnych. A wszystko to z miłości do babci i dziadka.

MZ

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.