Pracownicy Ośrodka Rekreacji i Sportu w Łowiczu kończą dzisiaj, 6 czerwca, montaż pierwszego z basenów na placu przy Kaliskiej (za pływalnią).


Baseny te mają być dostępne dla mieszkańców już wkrótce. Otwarcie planowane jest 22 czerwca, ale w zależności od warunków pogodowych może to jeszcze ulegnąć zmianie.

Obiekty będą dostępne w takiej samej formie jak w ubiegłym roku.

4 komentarze

  1. Jaki burmistrz takie baseny!!!!!!!

  2. Kto pisze te artykuły
    Ulegnąć?????? ULEC zmianie

  3. my tu mamy swoich fachowców

    NŁ mógłby sobie przypomnieć naczelną zasadę dziennikarstwa. Redaktorzy szanowni – jesteście oczami ludzi i piszecie w interesie obywateli. Dziennikarze opisują poczynania władzy obiektywnie, ale raczej ostro, wyraziście. Czytam NŁ i widzę, że KJK ma niezwykle duży kredyt zaufania. Taki hipoteczny, na 19 lat. Odkąd nastał nam w Łowiczu jest opisywany dobrze, albo neutralnie, tak żeby nie zaszkodzić. Jakie są efekty jego pracy – widać, słychać, a ostatnio wyraźnie CZUĆ. Uprzejmie proszę o trochę odwagi w opisywaniu władzy żyjącej za pieniądze podatników. Nieźle żyjącej.

  4. my tu mamy swoich fachowców

    O jak dobrze. Uff. Teraz smród z oczyszczalni będzie można wdychać pławiąc się w basenie zewnętrznym na miarę XXI w. I to pierwszym z dwóch, które posiada Łowicz. Jaki jestem dumny, kiedy jadę do Kutna czy Skierniewic, nie mówiąc już o Fali w Łodzi. Widzę, że inni zostali za nami w tyle. Nikt nie ma takich basenów jak my. W ogóle inni mogą się od nas uczyć. Miasto tak kwitnie, że zapach zgnilizny czuć na rogatkach. Brawo KJK. Wiwat ratusz. OSiR pany. Jaka piękna katastrofa.