Pracownicy Ośrodka Rekreacji i Sportu w Łowiczu kończą dzisiaj, 6 czerwca, montaż pierwszego z basenów na placu przy Kaliskiej (za pływalnią).


Baseny te mają być dostępne dla mieszkańców już wkrótce. Otwarcie planowane jest 22 czerwca, ale w zależności od warunków pogodowych może to jeszcze ulegnąć zmianie.

Obiekty będą dostępne w takiej samej formie jak w ubiegłym roku.

4 komentarze

  1. Jaki burmistrz takie baseny!!!!!!!

  2. Kto pisze te artykuły
    Ulegnąć?????? ULEC zmianie

  3. my tu mamy swoich fachowców

    NŁ mógłby sobie przypomnieć naczelną zasadę dziennikarstwa. Redaktorzy szanowni – jesteście oczami ludzi i piszecie w interesie obywateli. Dziennikarze opisują poczynania władzy obiektywnie, ale raczej ostro, wyraziście. Czytam NŁ i widzę, że KJK ma niezwykle duży kredyt zaufania. Taki hipoteczny, na 19 lat. Odkąd nastał nam w Łowiczu jest opisywany dobrze, albo neutralnie, tak żeby nie zaszkodzić. Jakie są efekty jego pracy – widać, słychać, a ostatnio wyraźnie CZUĆ. Uprzejmie proszę o trochę odwagi w opisywaniu władzy żyjącej za pieniądze podatników. Nieźle żyjącej.

  4. my tu mamy swoich fachowców

    O jak dobrze. Uff. Teraz smród z oczyszczalni będzie można wdychać pławiąc się w basenie zewnętrznym na miarę XXI w. I to pierwszym z dwóch, które posiada Łowicz. Jaki jestem dumny, kiedy jadę do Kutna czy Skierniewic, nie mówiąc już o Fali w Łodzi. Widzę, że inni zostali za nami w tyle. Nikt nie ma takich basenów jak my. W ogóle inni mogą się od nas uczyć. Miasto tak kwitnie, że zapach zgnilizny czuć na rogatkach. Brawo KJK. Wiwat ratusz. OSiR pany. Jaka piękna katastrofa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.