Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych informuje, że od najbliższego poniedziałku, 21 maja, na DK 14 w Strykowie wystąpią utrudnienia w ruchu. 

fot. archiwum WG

W związku z ostatnim etapem inwestycji na  ulicy Zlotowej, na skrzyżowaniu DK 14 (Warszawska)/ Kopernika/Zlotowa pojawią się zwężenia jezdni. W tym miejscu także będzie obowiązywał ruch wahadłowy kierowany światłami. W przypadku pojawienia się największych zatorów, ruch będzie kierowany ręcznie.

Dodatkowo nie będzie możliwości wjazdu w ulicę Kopernika. Jadąc z Łodzi, można będzie jednak skorzystać z objazdu ulicami: Kościuszki, E. Plater, Grunwaldzką i Wolską. W przeciwnym kierunku analogicznie. GDDKiA apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

Zmiany w organizacji ruchu  pociągnęły za sobą również zmiany w trasach autobusowych linii nr 2 i 60 obsługujących Stryków. Od 16 maja tymczasowo z użytkowania zostały wyłączone 4 przystanki Kopernika/ Słowackiego oraz Kopernika/ Kolejowa i zastąpiono je 2 przystankami tymczasowymi na ul. Kolejowej. Przewidywany termin zakończenia prac to koniec maja.

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.