56-letnia kobieta utopiła pięć nowonarodzonych kundelków, a następnie wrzuciła je do reklamówki. W ten bestialski sposób chciała pozbyć się nadmiaru szczeniaków z miotu.

Policjanci z Żychlina zajęli się sprawą w piątek, 18 października, po tym, jak otrzymali zgłoszenie od Stowarzyszenia Cztery Łapy, że w jednym z domów jednorodzinnych doszło do uśmiercenia psów.

Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, gdzie spotkali się z przedstawicielami wspomnianej organizacji. Po rozpytaniu osób znajdujących się na posesji wyszło na jaw, że 56-letnia matka właścicielki psów utopiła pięć nowonarodzonych kundelków. Ocaliła tylko jednego szczeniaka i jego matkę.

Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

12 komentarzy

 1. KIEROWCA CO MASZ NA MYŚLI MÓWIĄC ŻE WINIET TEN CO DONIUSŁ TO POPIERASZ TO CO ZROBIŁA

 2. Za prl to bylo normalne i cisza teraz wiezienie

 3. A na co zasługują ci którzy wywożą i podrzucają psy przed wakacjami mało tego wywiezie taki pan do lasu i może ktoś z chamów się tym zajmie,tych to dopiero karać

 4. Kapusie .winny jest ten kto doniusł

 5. Proste wyjście dać ogłoszenia na miejscowe słupy , że ma się szczenięta do rozdania.Jak się nikt nie zgłosi , oddać do schroniska.

 6. Chłop żywemu nie przepuści – szpadel i worek to wciąż najpopularniejsza metoda eutanazji w katolickim kocierzewie.

 7. Dał nam przykład …..
  Jak psy dusić mamy

 8. Nie mam słów, tyle się mówi o empatii. Chociaż na polskiej wsi i w małych miastach nadal coś takiego się dzieje i nawet nikogo nie dziwi, nie oburza. Smutne to, bo można nie lubić zwierząt, bać się ich, ale zabijanie? Kto dał komukolwiek takie prawo.

 9. Grozi jej 3 lata a znając polskie realia dostanie w zawieszeniu lub grzywnę. Kiedy wkoncu ktoś postanowi zaostrzyc kary za znęcanie się nad zwierzętami?

 10. ta pani powinna skończyć jak te szczeniaki

 11. ludzie co z wami? mamy XXI w. a tu nadal takie bestialstwo. Co ta kobieta sobie myślała? Że co? Dzieci swoje też tak by uśmierciła? Pani życia i śmierci? Surowsze kary powinny być za coś takiego. EDUKACJA EDUKACJA I JESZCZE RAZ EDUKACJA!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.