Bez kategorii

Popów Głowieński: Przemysław Kapka spotkał się z mieszkańcami

Popów Głowieński: Przemysław Kapka spotkał się z mieszkańcami

– Gmina nie będzie trwać jedynie przez najbliższe 5 lat, lecz o wiele dłużej, dlatego tworząc wizję jej rozwoju należy się skupić na kolejnych kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu latach – przekonywał mieszkańców gminy Głowno kandydat na wójta, Przemysław Kapka. Spotkanie odbyło się dziś, 13 października, w Sali OSP w Popowie Głowieńskim.

Jednego wieczora paliło się w Dąbkowicach Górnych w dwóch miejscach. Jednym z nich był pustostan, który opustoszał po tym jak kilka dni wcześniej zmarł jego właściciel. Fot. Agnieszka Antosiewicz

Policja nie znalazła piromana

Na przełomie lutego i marca na naszym terenie doszło do kilku pożarów, co do których zachodziło duże prawdopodobieństwo, że były wynikiem celowego działania.

ŁOWICZ. Znakowanie roweru w czasie pikniku po Marszu dla Rodziny i Życia 27 maja.

Oznakuj swój rower

Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu wraz z Urzędem Miejskim prowadzą bezpłatną akcję znakowania rowerów. Rzecznik komendy Urszula Szymczak powiedziała nam, że znakowanie będzie prowadzone na miejskich imprezach raz w komendzie po wcześniejszym zgłoszeniu.

Będzie kwiatowy dywan w Oporowie

Będzie kwiatowy dywan w Oporowie

Od godziny 4 rano w czwartek 31 maja, mieszkańcy gminy Oporów już po raz siódmy będą robić dywan kwiatowy, z religijnymi motywami. Po tym dywanie, kilka godzin później przejdzie tradycyjna procesja Bożego Ciała.