Drużyna Jurny Buhaj Bedlno w dalszym ciągu dobrze radzi sobie na parkiecie. W meczu 3. kolejki Julomax II ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu rozegranej w niedzielę, 27 listopada 2016 roku, ekipa z Bedlna pokonała Subiekt Nieborów 4:3, zapewniając sobie prowadzenie w lidze. Jeszcze na zakończenie pierwszej połowy prowadzili 2:0, po bramkach zdobytych przez Łukasza Szczygielskiego, ale po przerwie drużyna z Nieborowa mocno odrobiła straty – dwa gole strzelił Adam Salamon, a jednego zdobył Mikołaj Ulasiewicz. W odpowiedzi na atak rywali po raz trzeci skutecznie odpowiedział Szczygielski, a na zakończenie celnie umieścił piłkę w bramce Subiektu Marcin Głogowski.

Halówka - II liga

Mimo remisu 1:1 z Dąbro Łowicz Victoria Bielawy nadal znajduje się na drugim miejscu w tabeli rozgrywek ligowych. Jeszcze do ostatniej minuty gracze z Bielaw byli na prowadzeniu po bramce zdobytej przez Przemysława Grzegory, ale w ostatniej niemal sekundzie Arkadiusz Nowak odmienił losy tego spotkania umieszczając piłkę w bramce Victorii.

Na trzecim miejscu również bez zmian. Tom-Rem Bobrowniki pokonując 2:1 Bang-Bang Łowicz utrzymał się na dotychczasowej pozycji. W pierwszej połowie celnym strzałem dla Bobrownik popisał się Michał Brandt, zaś w drugiej odsłonie, po wyrównującej bramce Adriana Zawadzkiego na rzecz drużyny Bang-Bang, Bartłomiej Płuszka postarał się o wyprowadzenie swojej ekipy na prowadzenie.

Zdecydowanie najbardziej płodną drużyną, jeżeli chodzi o liczbę zdobytych goli w tych rozgrywkach, była Merc-OSP Karsznice Duże, która pokonała rywala – Gladiatorów z Miasta Noży Żychlin 6:0 (0:3) dzięki czemu awansował na czwarte miejsce z szóstego.

3. kolejka Julomax II ligi ŁoLiF:

Victoria Bielawy – Dąbro Łowicz 1:1 (1:0); br.: Przemysław Grzegory (11) – Arkadiusz Nowak (24).
KS Stefan Łowicz – Gutenów Łowicz 1:3 (1:2); br.: Bastian Jarosz (12) – Wiktor Gładki 2 (6 i 12) i Daniel Górowski (22).
Subiekt Nieborów – GKS Jurny Buhaj Bedlno 3:4 (0:2); br.: Adam Salamon 2 (15 i 18) i Mikołaj Ulasiewicz (17) – Łukasz Szczygielski 3 (6, 12 i 14) i Marcin Głogowski (22). Żółta kartka: Mateusz Motyliński (Jurny).
Baumit Łowicz – Laktoza Łyszkowice 1:0 (0:0); br.: Piotr Zrazek (18).
Bang-Bang Łowicz – Tor-Rem Bobrowniki 1:2 (0:1); br.: Adrian Zawadzki (13) – Michał Brandt (10) i Bartłomiej Płuszka (14).
Julomax-Alcatraz Łowicz – Victoria Zabostów 4:1 (1:1); br.: Dominik Czeczko 2 (3 i 13), Marcin Rychlewski (18) i Kamil Górski (24) – Janusz Świerkowski (1). Żółta kartka: Janusz Świerkowski (Victoria).
Gladiatorzy z Miasta Noży Żychlin – Merc-OSP Karsznice Duże 0:6 (0:3); br.:  Piotr Kowalski 2 (6 i 10), Dariusz Reczulski (9) i Przemysław Bury 3 (14, 17 i 22). Żółte kartki: Piotr Domżał (Gladiatorzy).

1. GKS Jurny Buhaj Bedlno (1) 3 9 13-3
2. Victoria Bielawy (2) 3 7 10-4
3. Tom-Rem Bobrowniki (3) 3 7   7-5
4. Merc-OSP Karsznice Duże (6) 3 6 11-6
5. Gutenów Łowicz (7) 3 6   5-4
6. Alcatraz-Julomax Łowicz (8) 3 6   7-7
7. Laktoza Łyszkowice (4) 3 4   4-4
8. Baumit Łowicz (10) 3 4   5-6