Wybory tuż tuż! Atmosferę przedwyborczego napięcia czuć już w gminie Bielawy, gdzie w nocy z 12 na 13 października  zniknęło kilka wyborczych bannerów.  – To nie był zwykły akt wandalizmu, lecz działanie polityczne – przekonują pokrzywdzeni.

Wśród osób, którym skradziono plakaty wyborcze znalazł się kandydat na wójta gminy, Paweł Janikowski. Jak powiedział naszemu reporterowi, zniknęły wszystkie bannery i to zaledwie kilka dni po rozwieszeniu.

– Jestem smutny i wściekły. Miałem nadzieję na pozytywną kampanię, w której poszczególni kandydaci będą przekonywać wyborców do swojej wizji. Nie spodziewałem się, że będę brał udział w tak ostrej walce politycznej – zauważa.

Która z form przedstawiania się kandydatów w wyborach samorządowych była wg Ciebie najlepsza?

Loading ... Loading ...

W tym miejscu w Oszkowicach jeszcze wczoraj wisiał plakat wyborczy Henryki Kierzkowskiej.Kradzież bannerów spotkała wspomnianej nocy także kandydatkę do Rady Powiatu Łowickiego, Henrykę Kierzkowską. Plakaty zniknęły z różnych miejsc na terenie gminy, m.in. z Bielaw, Oszkowic, Borowa, Soboty czy Waliszewa.

– Nie mogę uwierzyć, że spotkała mnie taka sytuacja. Dziś jeżdżę po gminie i widzę tyle pustych miejsc, w których dotychczas plakaty wisiały. Jest mi bardzo smutno – powiedziała nam kandydatka.  

134 komentarze

 1. Na tą panią to nawet bym nie zagłosował gdyby startowało do trójki klasowej

 2. Na tą panią to nawet bym nie zagłosował gdyby startowała do trójki klasowej

 3. Chodzą plotki że Pan Paweł Janikowski ma podnieść podatki itp itd to są brednie i złe informacje nic takiego nie zrobi i niema zamiaru!!!

 4. Jak widać sam siedzisz i czytasz!!!! Proszę nikogo nie obrażać!!!!

 5. kto kolwiek by był,będzie lepszy od obecnego czempiona przedsiębiorczości i rozwoju.dość układów,kolesiostwa i machlojek. skończą się pielgrzymki pslowskich dziadków o zatrudnienie syna ,córki,synowej zięcia lub innych członkow rodziny.śmieje sie z nas cały powiat i nie tylko za to co wyprawia się w krainie dobrobytu gm.Bielawy!!!strach przed utratą stołków jest ogromna

  • Człowieku jakich stołków….w Lidlu lczy w Biedronce ludzie lepiej zarabiaja niż na wspomnianych prze Ciebie stołkach

   • nieprawda ze tam lepiej zarabiaja, na tych stanowiskach tez jest dobrze platne, no i wazne, ze blisko do pracy!!!i jak po znajomosci, to narobic sie tez nie narobisz, nie? to sie liczy !! precz z nepotyzmem !! wybierajmy madrze

  • Olejcie te komentarze założę się że siedzi jedna osoba i pisze dobrze na Pana z PiSu żeby robić show dajcie spokój mądry tego nie czyta wie na kogo głosować:)

 6. Tak to prawda lepsza przyszłość dla Naszej Gminy!! Chyba czytają jak jest tyle wpisów!!

 7. A piszcie sobie nikt i tak tego nie czyta tylko grupka a może nawet jedna osoba każdy wie na kogo ma głosować

 8. Pan Janikowski to szansa na lepszą przyszłość dla naszej gminy !!

 9. ktoś napisał ze Pan Paweł Janikowski da swojej córce prace, z tego co wiem awansowała i pracuje w Łowiczu, tylko córka Pana Kubińskiego pracuje u swojego taty w szkole w Sobocie. Takie brednie pisać,szkoda słów. Ja też głosuje na Pana Pawła i cała moja rodzina , niech wygra!!!!!

  • A moja cała rodzina głosuje na pana kubinskiego niech wygra

  • tylko janikowski !!!!

   Dokładnie,, córka P.Janikowskiego ze swoim wykształceniem nawet nie chciałaby spojrzeć na pracę po znajomości od swojego taty!!!! ludzie leczcie się!!! zazdrośnicy. ja też głosuje na Pana Pawła, niech wygra!!!!!

 10. To zobaczymy co powiecie o tej zmianie za rok jak poznacie tego faceta a wtedy ja napiszę a nie mówiłam ? zobaczymy jak rozwinie gminę i jak będzie dbał o mieszkańców zobaczymy jak pomoże:). Życzę powodzenia tym którzy są tak bardzo za nim

 11. Dajmy szansę nowemu kandydatowi na wójta, jeżeli nie damy mu szansy nie przekonamy się co zrobi w naszej gminie. Pan Kubiński był już tyle lat wójtem więc czas na zmiany!!! Trzeba w końcu coś zmienić w naszej gminie na lepsze!!!

 12. dlaczego wójt nie zaprosił tegopana M B na sesję rady gminy 12 – 10 – 2018 r aby się wytłumaczył -bał się prawdy ? ?????????????????????????????????????????????

  • a to od kiedy się zaproszenia na sesję rady wysyła?

   • jeżeli nie miałby nic do ukrycia to mógłby zaprosić, nawet żeby się wybielić w jakiś sposob 😉 ale tego nie zrobił, więc ma coś za uszami ewidentnie. to już nie pierwsza taka akcja.

  • Pani Magdaleno, wybielić ? A może Pani przytoczyć z czego ma się wybielać?

   • Na wójta Kubińskiego padło wiele oskarżeń, m.in. związanych z wysypiskiem, że robi z ludzi idiotów, łże w żywe oczy, mówiąc, że wysypisko w Piaskach Bankowych to same profity dla gminy, nowe miejsca pracy itd. Co oczywiście nie jest prawdą. Jeżeli byłby pewny swoich racji, to dlaczego nie zaprosił głównego sprawcy tego zamieszania, osoby, która jest przeciwko wysypisku, aby wypowiedział się w temacie?

   • Dla mnie sprawa jest jasna- bał się upokorzenia i argumentów, jakich ten pan MB mógłby użyć przeciwko niemu. Nie od dziś wiadomo, że wypowiadanie się obecnego wójta na tematy związane z gminą jest dla niego nie lada wyzwaniem. Taka konfrontacja mogłaby go tylko pogrążyć. Ja sama jestem przeciwko wysypisku, myślę, że ludzie, którzy godzą się na taką katastrofę nie są jeszcze świadomi niebezpieczeństwa, jakie czyha tuż za rogiem po powstaniu tego zakładu.

   • Ja wiem, że wszelakie media ‘dobrze’ kreują rzeczywistość (wszystko krąży wokół pieniędzy) i podejście ludzi, ale nadal łudzę się, że każdy ma swój rozum.
    Aczkolwiek uważam, że temat wysypiska nie powinien grać głównej roli na tej stronie, bo w końcu to artykuł o skradzionych banerach wyborczych? 😉

   • A tak na koniec tylko przypomnę, że na teren, na którym ma powstać wysypisko w Piaskach Bankowych to teren Pradoliny Warszawsko-Berlińskiej i obszar Natury 2000, na którym obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ modernizowania ziemi ze względu na zwierzęta i rośliny, które są pod absolutną ochroną, gdyż jakikolwiek wpływ na faunę i florę w tamtych rejonach grozi wyginięciem w/w.

   • no obecnie juz nie są w posiadaniu ani głównego zainteresowanego ani jego rodziny 🙂 ale powiem Pani tyle skoro ma własne życie to po co to zaproszenie na radę? Sama sobie Pani zaprzecza 😀

   • Niestety muszę Panią zmartwić- ziemie na Piaskach Bankowych nadal należą do MB, nie zostały sprzedane, gdyż jak wspominałam wcześniej, wysypisko nie miało nawet powstać na tych ziemiach 😀
    Wie Pani co oznacza własne życie? To, że to nie jest obowiązkiem być na KAŻDYM posiedzeniu gminy 🙂 co nie przekreśla faktu, jak już nawet Pani wcześniej pisała, że na paru spotkaniach był obecny (ciekawe kto tu sobie zaprzecza…)

  • Pani Magdaleno, niech Pan MB uderzy się w pierś i powie kto sprzedał działki pod to wysypisko śmieci a nie sieje popelinę 😉

  • było wiele sesji rady gminy od kiedy został sam nie pokazał się na zbyt wielu. poza tym Wójt sam nie decydował co do śmietniska, wiele gmin tu należy więc bezpośrednio takie riposty kierujcie do związku… tylko jak zacznie śmietnisko profity przynosić i kasa będzie to wtedy będzie “świetny pomysł”… dalsza dyskusja w tym temacie jest zbyteczna. W Puszczy Białowieskiej drzewa wycinają, asfalt kładą a Wy nadal brońcie się pradolina…

   • A czy Pani uważa, że “wycinanie drzew, kładzenie asfaltu” w Puszczy Białowieskiej jest normalne? 😉
    Co jak co, ale wysypisko śmieci nie powstaje na działkach MB, tylko troszkę dalej, byłam, widziałam.
    A Pani widziała, czy plotki ploteczki? 🙂 proszę spytać samego zainteresowanego co do działek, czy sprzedał czy nie. Z całym szacunkiem, ale myślę, że nie do końca orientuje się Pani w temacie.
    Co do sesji i obecności na nich- każdy ma swoje życie.

   • To pewnie żal…. Ściska że inni sprzedali a on nie, ale spokojnie będzie na to jeszcze okazja… A.z tego co mi wiadomo to już pan B chodzi koło tego żeby podnieść wartość tych ziem i większy pieniążek przytulić

   • oj żebys wiedziala, ze zal.. 😉
    podaj nr konta to 50% zyskow pojdzie na Twoje konto 😉

   • może tobie właśnie najbardziej ściska żal, że innym się powodzi a ty dalej musisz pracować za 1600 zł ?

   • Ja bym radzil zajac sie swoimi sprawami a nie tym kto co sprzedal i ile zarobil

 13. znaliśmy w historii jednego takiego w 1939 r co krzyże i kościoły przewracał bo mu się nie podobały i jak skończył wiadomo , krzyż to jest wiara – a Pan co ma ? cała historia Rzeczypospolitej opiera się na krzyżu i zwycięrzała – módl się pan o zdrowie bo o rozum zapużno

 14. stefano jeśli chcesz mieć prawdziwe wiadomości o wysypisku zapraszam do mnie podaj numer tel. zadzwonie i się umówimy

 15. Nowy mieszkaniec gminy

  Ten będzie lepszy czy tamen? Tego nie wie nikt. Zmiany, najzwyczajniej w świecie są potrzebne. Nie ważne czy to wójt, prezydent czy jakakolwiek inna funkcja. Zmiany dają motywację i nowe siły nie całemu otoczeniu.
  Jednum z problemów jest to że ludzie zmian się poprostu boją…
  A nawiązując do jednego z komentarzy: rozwój to zupełnie inna rzecz od korzystania z z niezbyt dobrze wykorzystanych funduszy unijnych podanych na tacy…..
  Dobrego dnia dla wszystkich ?

 16. Wyluzujelcie trochę. Pora zająć się życiem… A nie pisaniem śmiesznych historii… ? Ktoś tam wygra… I już. Pa

 17. Dodatkowo dodam, że patrząc na P. JANIKOWSKIEGO przez pryzmat meczów Victorii jest naprawdę żenujące, piłka nożna czy sport to pasja budząca wiele odruchowych i bezwarunkowych emocji, bycie wójtem gminy już raczej nie… Jeżeli nie pozwólcie P. J na uporanie się z tym syfem w Bielawach to już raczej większych szans i lepszego kandydata długo mieć nie będziecie.

 18. Yevac leszczy

  Smutno mi czytając głupie komentarze głupich ludzi. Pan P. Janikowski to wójt dla młodych, starzy niech umierają, niech nawoza glebę w tej rolniczej gminie.

 19. Zgadzam sie z przedmowca…normalnie Nssz gmina kraina mlekiem i miodem plynaca…skad na to wszystko pieniadze brac…na orliki swgo czasu byla kasa z Panstwa i kazda z gmin dookola skorzystala ale Nasza po co lepiej nic nie robic…w szkolach po piecioro dzieci w klasach…ale trzeba znajomkow trzymac…podatki od zaprzyjaznionych firm lepiej umarzac…i tak by mozna dalej wymieniac…ale przeciez pieniedzy brak…

 20. odezwały się dupolizy i dupowłazy.tych w gminie nie brakuje.niedługo będziemy drugą Japonią,same cuda gospodarcze!a wójt siedzi w fotelu jak Ferdynand Kiepski i zbija bąki.tego z pis-u nieznam,ale daje nadzieje na koniec nierobstwa , zacofania i ciemnogrodu.jeśli się niesprawdzi to nastepny będzie,jak zawsze przed wyborami strach i sraczka w gminie panuje.prawdziwa epidemia co 4lata.

 21. A to że Radni bawili się w Soplicowie za pieniądze podatników to też ktoś ciekawie wymyslil.Szkoda tylko że się nie udusił jak to mówił czy palcy nie połamał jak pisał. Dla mnie żart dnia?

  • Zgadzam się z Joanna zobaczymy jak będą płakać ci którzy bliżej poznają pana z PiS a pisanie że radni bawili się za pieniądze podatników świadczy o prostocie i głupocie i piszącego!!! Niech ten ktoś się zastanowi za czyje pan dostaje solidną pensję za 3 dni pracy w tygodniu

  • Za hajs Gminy baluj??? ? ?

 22. Gmina się nie rozwija? 12 km nowej nakładki asfaltowej, inwestycja wodnokanalizacyjna za 1,6 mln sfinansowana ze środków unijnych, trwające prace nad utworzeniem wspólnie z gminą piątek strefy ekonomicznej, ekopracowanie w szkolach, nowe place zabaw i masa innych mniejszych rzeczy. Nie da się ukryć że gmina Bielawy jest gmina typowa rolnicza i nie ma zakładów produkcyjnych wplacajacych duże podatki do budżetu.

 23. Zero jakiegokolwiek pojęcia o tym co się dzieje w gminie, jakie są faktyczne dochody a jakie wydatki. Ile kosztuje utrzymanie dróg ,wodociągów czy szkół. Oczekiwania są wielkie : orlik, chodniki, nowe drogi….ale z pustego to i ….. No chyba że Pan Janikowski dołoży że swoich.

 24. Kandydaci są osobami znającymi prawo i jak miałem okazję widzieć policja była przed południem, a artykuł ukazał się wieczorem.
  Dziś jest już zgłoszone doniesienie i będą sprawdzane monitoringi.

 25. Mieszkanka gminy Bielawy

  Mam nadzieję, że kandydaci kradzież banerów zgłosili najpierw policji a dopiero prasie.

  • Kandydaci są osobami znającymi prawo i jak miałem okazję widzieć policja była przed południem, a artykuł ukazał się wieczorem.
   Dziś jest już zgłoszone doniesienie i będą sprawdzane monitoringi.

 26. Jakie Wy bajki opowiadacie by tylko oczernic kontrkandydata i mozliwosc jakiekolwiek zmiany tych wszystki ukladow i rodzinnych koligacji obecengo wojta. Tak dla wiadomosci wszystkich ta owa corka pracuje w firmie u Urbanka w laboratium i nie potrzebuje stolka w gminie!!! A co do wiary to lepiej niech chodzi z krzyzem niz ma pic wode na imprezach za Nasze pieniadze w Soplicowie!!!

 27. Najbardziej mnie śmieszy to jego manifestowanie wiary,!!!! Krzyż, całowanie boiska ???a prawdziwe oblicze to zakłamanie!!!

 28. Wszyscy ci którzy jesteście za ty panem z PiSu dostaniecie za swoje jak się dorwie do koryta zobaczycie co to za człowiek nikomu nie pomoże no z wyjątkiem swoich a słyszałam że córka szuka pracy zachowajcie ten wpis jak tylko zostanie nie daj Bóg wójtem to zobaczycie kto będzie pracował w gminie i poznacie go i jego oblicze

  • słyszałas? to chyba źle slyszalas, bo pracuje w labolatorium w lowiczu 🙂 nie siej plotek, plotusnico o imieniu wlodzimierz 🙂

 29. Impreza pożegnalna na zakończenie kadencji- za pieniądze podatników.
  Zapewne GOPS zapłacił za wszystko, a na koniec zadanie specjalne – KAŻDY MA ZNISZCZYĆ JEDEN BANER WYBORCZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 30. Na początku pamietam, ze protestowali wszyscy ! Cała wieś ! Ciągników w Bielawach było ze 40 … teraz po tylu latach zostal tylko jeden czlowiek, któremu to nie pasuje … Cała Wola to zaakceptowała tylko nie. ON . Będą mu to budować zaraz za ścisną ?? Mamy 18 wiek ? Czy 21 ? On chyba tak myśli , ze mamy 18 wiek i będą tam palić krzemień o krzemień … i smrodzic jak cholera . Ludzie , ogarnijcie się ! To będzie zakład 21 wieku . Jeden z nowszych w naszym woj , ale nie znajdzie się taki jeden co mu nic nie pasuje …

 31. Każdy wie Ze do emerytury chce dosiedziec na stołku obecny Wójt.. I to będą kolejne lata stracone dla nas mieszkańców… Nic nas nie czeka, monotonia. Niestety, chyba że ludzie otworzą oczu. Wysypisko śmieci czy objazdy niszczące nasze drogi gminne nie uważam że są dobrym pomysłem. Ale to są moje przemyślenia.

 32. Co Ty Stefano za farmazony gadasz…lepiej wybrac wojta co nic robi i gmina cofa sie w rozwoju niz niz nowego czlowieka ktory moze bedzie mial jakis pomysl na zarzadzanie…a uogolnianie o miesiecznicach jest slabe…jeszcze napisz ze pomnik smolenski postawi w bielawach…a co do smieciowiska to ciekawe jaki bys byl madry gdyby chcieli Ci cos takiego pod nosem wybudowa.

 33. Druga cześć:
  Ludzie OTWÓRZCIE oczy ! Nie głosujcie na niego tylko po to żeby zrobić na złość Kubinskiemu tylko idzcie za głosem rozsądku i pomyślcie zanim postawicie X . A pan „cudak” „B” z tymi swoimi karteczkami co to wtykał je każdemu za szybę samochdow i nie tylko … to zabłysnąłeś pan jak chrząstka w salcesonie . Ogarnij się pan .. bo właśnie pan blokujesz budowę „czegoś” co da właśnie mieszkańcom miejsca pracy . I tylko pan masz z tym problem !

  • miejsca pracy? naprawdę chciałbys pracowac przy śmieciach? gratuluję ambicji.
   to było po 1.
   po 2 nie uważasz, że w pierwszej kolejności co do pracy tam będą znajomi właścicieli? 😉
   a po 3, miejsc pracy pewnie nie będzie zbyt dużo, zakład będzie zautomatyzowany w większości.
   niektórym brakuje piątej klepki

 34. Ludzie którzy „jebia” na Sylwka a „wielbi P. Janikowskiego” chyba oczu nie ma .. nie mówię ze Kubinski jest dobrym wójtem bo gmina od lat stoi w miejscu , w zasranym miejscu . Tu nic się nie dzieje i nic się nie rozwija ! Kompletnie nic . Ale w życiu nie oddam głosu na człowieka, który jak nie daj Boże wygra wybory to datę zwycięstwa na najbliższe lata ustanowi „ gminna miesięcznica „ . A codziennie o 12 zawyją syreny i wszyscy na kolana i do kościoła .. Chyba co niektórzy nie widza i nie wiedza jak ten człowiek się zachowuje chociażby na zawodach sportowych .

  • Zgadza się z tobą to jest obłuda totalna modli się krzyż nosi ziemię całuje a w potrzebie człowieka kopnie w d. ….

  • czlowieku….zastanw sie co piszesz… nie oddasz glosu na czlowieka ktorego nie znasz.. ale dalej chcesz tkwic w gownie… gratuluje… z takim mysleniem daleko nie zajedziemy… za 4 lata beda kolejne wybory, jak ten wojt sie nie sprawdzi to wybierzemy innego i tyle.. krotka pilka…

 35. P Janikowski na WÓJTA
  Panie Kubinski- skończwasć wstydu oszczędż.

 36. Mam nadzieje, że jeżeli wygra PiS skończą się wreszcie koligacje rodzinne, które są w tej chwili w gminie. Podam jeden przykład, księgowa GZEAS jest szefową syna, córki, zięcia i synowej, zmieniła nawet nazwisko na panieńskie, żeby podczas kontroli nikt się nie domyślił. Pan wójt chyba się nie domyślił???? Na Facebooku wójt pisze że położył 12km nakładki asfaltowej. Chyba każdemu z radnych na plecach po 1,5km 🙂 🙂 :).

  • o czym Ty piszesz? chyba nie jesteś na bieżąco, w Gminie nie pracuje już stara kadra 🙂 radzę uaktualnić wiedzę na ten temat a nie farmazony gadać 🙂 wejdź na Facebooka na Gminę Bielawy i zobacz te “1,5km drogi na plecach radnych”… najpierw się dowiedz a później komentuj….

  • Księgowa w gminie to ważniejsze stanowisko od wójta czy dyrektora szkoły??? Weź się puknij w głowę i zastanów co ty wypisujesz jak gówno wiesz kto i jakie stanowiska zajmuje. Od kiedy kontrole zajmują się zbieżnością nazwisk? Po twoim komentarzu widać że słoma z butów ci wystaje i pewnie liczysz na to że jak PiS obejmie władzę to wskoczysz na jakąś posadkę nic nie umiejąc

  • Człowieku coś takiego jak Gzeas to już dawno nie istnieje, a kto czyim jest szefem to się najpierw dowiedz zanim zaczniesz coś pisać

 37. Za hajs Gminy baluj. Hehehe

 38. I tak wszyscy to złodzieje w tej gminie czy przyjdą nowi czy zostaną starzy gorzej okraść naszej gminy się da

 39. ludzie, przestańcie oczerniać p. Janikowskiego. wiecie, że pomówienia są karalne? 😉 w internecie nikt nie jest anonimowy.
  ja uważam, że przez tyle lat nic się nie zmieniło w tej gminie, tylko nepotyzm co najwyżej się powiększył 🙂
  dlatego dajcie spróbować komuś nowemu dojść do władzy i się wykazać, potraficie tylko narzekać.
  trzymam kciuki za Pana, Panie Pawle!!!!! w nas siła, kibicuje z całego serca 🙂 pozdrawiam

 40. Najbardziej bawi mnie to ze komentuja ludzie o sytuacji w Victorii ktorzy nie maja zielonego pojecia o tym…jak byly sukcesy w klubie to kazdy chcial sie podlaczyc pod sukces tej drruzyny ktora po kilkunastu latach kopania po b klasowych pastwiskach zrobi awans a teraz jak nie idzie to kazdy umie tylko krytkowac…znawcow prosze do aplikowania na stanowisko trenera i pokazania jak sie w bielawach zdobywa lige mistrzow na play station:)) bo za klawiatura kazdy madry a w zyciu to roznie bywa…

 41. kandydata pis-u nie znam,nie słyszałem o nim wiele,ale obecny wójt i tak nic nie robi,jak ktoś napisał,pilnuje stołka dla siebie i taboretów dla znajomych i rodziny.drogi rozjeb….e,brak oczyszczalni ścieków,zero perspektyw dla przedsiębiorców i wiele wiele innych sukcesów obecnej ekipy okupującej urząd gminy.a ta impreza pożegnalna za pieniądze podatników o której tak głośno i pisze się tutaj to na prawdę przegięcie i żałosne ze strony ekipy trzymającej władzę,brak honoru.!!!!!!!

 42. A ja mam nadzieje ze wygra chec zmian i nie tkwienia w tej nostalgii i marazmie jaki mamy teraz w gminie…i co sie nie zmieni jesli zostanie obecny wojt…Pozdrawiam:)

  • O jakich zmianach mówisz?? A już wiem obsadzenie rodzinki na stołeczkach zobacz kto działa w tej drużynie połowa jego rodziny i tak będzie w gminie poza tym porozmawiaj z ludźmi jak bardzo faworyzuje tak będzie jak dorwie się do władzy nie życzę ci bliższego kontaktu z tym człowiekiem

 43. Jak dobrze pamietam to ten czlowiek jako trener zrobil awans historyczny druzyny Victoria do 5 ligi co nikomu wczesniej sie nie udalo wiec o czym Ty gadasz to jest fakt…ha a teraz w gminie pracuja same kompetentne osoby nie z ukladu lub z zaprzyjaznionych rodzin…no chyba zart!!!

  • Hehehe to popatrz co się dzieje na boisku!! Porozmawiaj z ludźmi co o nim sądzą!! Mam nadzieję że rozsądek wygra

   • Yevac leszczy

    Klub upada przez brak wsparcia z gminy. Dodam, że Bielawy reprezentują też dwie drużyny w piłce halowej w Łowiczu w ubiegłym roku w I lidze grała Victoria a w tym roku PP Chruslin, która jest jedna z większych lig futsalowych w Polsce. Niestety wsparcie z gminy na sport jest zerowe nawet przy sukcesach.

 44. A ja bede glosowal na p. JANIKOWSKIEGO wole jakies zmiany a nie rozwalone drogi w gmine, brak orlika dla dzieci i mlodziezy jako jedyna gmina w okolicy, zero perspektyw dla mlodych ludzi, gok nieczynny, wodociagi w ruinie, uklady i ukladziki i na wszystko brakuje pieniedzy…udajcie sie do innych gmin zobaczcie jak wyglada prawdziwe zarzadzanie gmina a taka kpina!!!

 45. Niech ich Putin po wystrzels będzie spokój i porządek taki finał wszyscy tam kradną i będą kraść czy starzy czy nowi

 46. obecnie w gm.pracują tylko familje,znajomi z psl-u,gdy wygra pis będzie to samo.żadnych widoków na lepsze zmiany.za obecnego wójta zabawy radnych na koszt podatników,po wygranej pis-u,msze,obowiązkowa taca i miesięcznice.głupota goni głupotę.

  • To brak świadomości totalna niewiedza kto ci nagadał takich bzdur że radni bawią się za pieniądze podatników?!! Nie wiesz to nie zabieraj głosu!!

 47. Moim zdaniem. Trzeba dać szansę nowej osobie. Będę głosować na Pana Janikowskiego. Będzie to zawsze zmiana na lepsze. Nie znam osobiście tego kandydata ale daje mu szansę. … Przez tyle lat rządów Wójta obecnego nie doczekaliśmy się zmian. Jest to co jest. Nie powstało nic nowego. Nowoczesnego. Jeżdżąc na szkolenia, rozmawiając z Wójtami… Są na prawdę piękne gminy, rozwinięte,.starajace się dążyć do nowoczesności. Nasz gmina umarła 8 lat temu.

 48. Włodarze gminy na zakończenie kadencji bawili się 12 października w Soplicowie, jak towarzystwo popiło to postanowili zniszczyć konkurencję 🙂
  Policja w poniedziałek sprawdzi monitoringi i “LUDZIE CHUDEGO ” mogą mieć kłopoty !!!
  Niszczą plakaty praktycznie PSL się pod tym podpisał 🙂

  • Wiesz że takie oskarżenia są karalne? Masz dowody na to kto to zrobił?? A jeśli chodzi o konkurencję to gratuluję ci wyboru!!! Jeśli stawiasz na tego Pana z PiSu zobaczymy jak ci pomoże jeśli takiej pomocy będziesz potrzebowala odwróci się od ciebie i się wypnie!!

 49. Po co te wybory jak wiadomo że wygra ten co zawsze

 50. ktoś zna kandydata pis-u na wójta gm.Bielawy.może coś więcej o nim powiedzieć

  • Problem tkwi w tym że mógłbym mówić ale tylko źle:-(:-( nie jest to człowiek kompetentny czego się dotknie wszystko pada!!!

   • ja znam. człowiek bardzo miły, zorganizowany, mający już od kilku lat plany na zmianę gminy na lepsze.
    proszę nie szerzyć nieprawdziwych informacji na temat p. Janikowskiego. bardzo porządny człowiek.

 51. zmiany są konieczne,ale niema kogo wybierać.obydwaj się nie nadają.

 52. To prowokacja wyborcza szyta grubymi nićmi.

 53. A ja uważam że nie warto niczego zmieniać wolę obecnego wójta niż pajaca z krzyżem który obnosi się ze swoją wiarą i dobrocią a potrzebującym odmawia pomocy!!!!

 54. obydwaj pretendenci do tronu królestwa gm.Bielawy są do niczego.obecny władca pilnuje tylko tronu,a kandydat ubiegający się o władze w królestwie jest nieznany i niezbyt przekonujący w swoich ulotkowych poglądach.brakuje konkretnych deklaracji,planów i pomysłów,

 55. Sami zdjęli żeby zrobić show!! Jak nie maja co zaoferować to robią show zresztą z tego słyną masakra!! I tacy ludzie mają rządzić gminą?? To dopiero będzie cyrk!!!!

 56. Zgadzam się z przedmówca i mam nadzieję że ludzie wybiorą mądrze że ten obłudny pan nie zostanie wójtem bo wtedy będzie tragedia jest to zakłamana postać!! Z tego co wiem mało kto wpuszcza go na podwórko!! Liczę na rozsądek wyborców!!

 57. Ludzie po prostu boją się że fałszywi ludzie zaczną rządzić gminą niestety być może te osoby nie budza zaufania i słusznie bo ten pan nie jest odpowiednia osobá na stanowisko wójta

 58. I tak ta gmina ledwo żyje. Morze ktoś nie chce by tych dwóch kandydatów było w naszej gminie. P kieszkowska niech dalej polewa bimber jak do tej pory robiła i to jeszcze niektórym małoletnich co ona w radzie zrobi chyba jak butelkę nalac

 59. czytam te wszystkie komentarze to aż nie wierzę, ludzie Kochani! wszyscy wisza tylko nie p. Kierzkowska i p. Janikowski… skoro wszyscy jadem plują to może wszystkie plakaty by zniknęły a nie tylko dwóch konkretnych osób… ale ważne by zrobić zamieszanie wokół własnej osoby i robić sobie kampanię za pomocą łowiczanina… żenująca sytuacja.. nie pozdrawiam

  • Żenujące ? . Nie ma jak naskoczyc na kogoś… Szanujmy siebie nawzajem… Nie niszczmy pracy i wysiłku kandydatów. Zrywanie banerów jest słabe. To świadczy tylko i wyłącznie o tych wandalach. I co taki kandydat może nam zaproponować jako Radny?.? Jak niszczyć czyjeś dobro
   ? Niestety. Nie przemyślane posunięcie. Kandydaci walczcie uczciwie o głosy.

 60. pewnie po imprezie pożegnalnej co niektórzy zaszaleli

  • Wiadomo o kogo chodzi…. Chłopaki zaszaleli. Szkoda tylko że w taki sposób… To tylko świadczy o nich… Niskie, słabe… Wstyd Panowie.

 61. Strach przed nową zmianą jest jak widać ogromny.a zmiana jest niezbędna,

  • strach jest ogromny, przed czym? przed tym, że każdy kandydat z pewnej partii obiecuje to samo tylko inaczej sformułowane są ulotki? TROCHĘ KREATYWNOŚCI… poza tym, niech kandydaci pracują na swój sukces przez cały czas a nie charytatywnie pracując na etacie ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.