Pierwszy w Łowiczu Holi Festiwal został połączony z Biesiadą Księżacką. To także nowa pozycja w miejskim kalendarzu wakacyjnych imprez. Możemy się chyba spodziewać, że zagości w nim na stałe, bo frekwencja była bardzo dobra.

fot. Tomasz Matusiak
fot. Tomasz Matusiak

Publiczność bawili koncertami tacy wykonawcy jak: Deep Dance, Cosmo, Marcin Siegieńczuk, Red Queen czy Marcus P. Fanom muzyki disco polo raczej nie trzeba ich przedstawiać.

9 komentarzy

 1. Dni Łowicza nie pyknęły, a tu było fajnie i wesoło. Prosimy o więcej imprez na muszli, bo szkoda,żeby stała pusta.

 2. Patrycja

  Skoro każdy mówi że za jego pieniądze to mógł przyjść i się bawić a nie pisać tutaj głupoty, dobre coś nic by miało nie być i każdy by siedział w domu takto każdy się pobawi i są mile wspomnienia 🙂 ja jestem zadowolona

 3. Jakby nie daj boże Kaliński przegrał wybory i przyjdzie Kolas ze swoją ekipą to dopiero ludzie zobaczą co to za “słodycz” będzie. Stara jestem i wiem co odwalała ekipa Resursy Obywatelskiej. Kapcie wszystkim pospadają, głownie w jednostkach samorządowych.

 4. Przestańcie ludzie jęczeć jak stare pudła! Wiecznie wszystko źle.

 5. Nie zgodzę się! Łowicz zawsze miał mocny kalendarz imprez kulturalnych. A że teraz jest ich więcej, to jeszcze lepiej!

 6. Może i organizował, ale za kasę pochodzącą z naszej kieszeni.
  Mamy rok wyborów, więc i imprez miejskich i ŁOK-owskich jak grzybków po deszczu. Promocja przedwyborcza pewnych osób pełną parą tylko, że za nasze pieniądze, a nie prywatne.Taka prawda.
  Ogólnie dobrze, że coś się dzieje szkoda tylko, że we wcześniejszych latach tak nie było tylko teraz tuż przed wyborami – swojego rodzaju obłuda.

  • Nie zgodzę się! Łowicz zawsze miał mocny kalendarz imprez kulturalnych. A że teraz jest ich więcej, to jeszcze lepiej!

 7. Tą imprezę też organizował Kaliński. Dla niego wielkie brawa!

 8. Najlepsza impreza w Łowiczu a za zenujace dni Łowicza to kalinski powinien kasę z własnej kieszeni oddać !!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.