W połowie października ruszyła sprzedaż biletów na koncert Renaty Przemyk Trio, jaki odbędzie się 14 grudnia w łowickim kinie Fenix. Przez ten krótki czas sprzedanych zostało już 80% biletów na koncert.

W 2008 roku Renata Przemyk założyła akustyczne trio o nazwie Acoustic Trio, z którym wystąpi w Łowiczu. – Zaprosiliśmy artystkę z tym projektem z dwóch powodów: ma w naszym mieście dużo fanów, a dawno u nas nie gościła. Po drugie w tym składzie kończy granie koncertów do końca tego roku. W 2020 roku będzie już grała inny program, ponieważ obchodzić będzie 30-lecie kariery solowej – powiedział nam Maciej Malangiewicz, dyrektor ŁOK.

Bilety w cenie 50 zł na koncert Renaty Przemyk Trio są jeszcze w sprzedaży. Dyrektor ŁOK zapowiada, że jeśli będzie takie zapotrzebowanie, to zostaną uruchomione dostawki.

To nie koniec dobrych wieści: w połowie stycznia z recitalem wystąpi Magda Umer, pieśniarka, scenarzystka i reżyserka, autorka wielu wspaniałych widowisk poetyckich dla teatru, estrady i telewizji. Dokładną datę poznamy wkrótce.

Fot. Materiały ŁOK

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.