Polski raper i autor tekstów Quebonafide wystąpi w piątek 25 sierpnia o godz. 20 na scenie plenerowej Łowickiego Ośrodka Kultury.

Wyczerpała się już pula biletów w przedsprzedaży, ale będzie je można jeszcze kupić w dniu koncertu w cenie 30 zł.

– Koncert Quebonafide organizujemy w odpowiedzi na oczekiwania naszych odbiorców. Po turnieju Gwiazdy na Gwiazdę, gdzie grał w piłkę, mieliśmy mnóstwo sygnałów, że tego artystę chcieliby widzieć na łowickiej scenie – mówi nam Krystian Cipiński.

Rok temu na zakończenie wakacji na scenie plenerowej ŁOK wystąpił O.S.T.R., którego występ przyciągnął rekordową dla tego miejsca publiczność.

Quebonafide na scenie obecny jest od 2008 roku, kiedy pojawiły się pierwsze nagrania duetu Yochimu, którego jest członkiem. Popularność zyskał dzięki wydanemu w 2013 roku mixtapowi zatytułowanemu „Eklektyka”. Kolejne wydawnictwa umacniały jego pozycję na polskiej scenie hip-hopowej.

1 komentarz

  1. bezzębny

    No i co Panie Waligórski, czy warto było usuwać niewygodne komentarze dla PiS.
    Mamy wszystkie print screeny, poczekamy jak będą przyznawać kolejne “nagrody” dla pana gazetki i nędznego portalu jedynie właściwej partii, nie omieszkamy wspomnieć i przedstawić jaką to jest pan i pana gazetka jest demokratyczna i szanuje wolę i poglądy innych.
    Człowieku kaczyński ma 70 lat i urządza nam wszystkim życie ! kiedy przejrzysz na oczy ? PS. wymień choć jeden sukces życiowy tego człowieka ? Jedyne co potrafi to skłócanie polaków przeciwko sobie, a komu to służy ? pozostawiam bez odp…… amen

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.