Biskup senior archidiecezji częstochowskiej, Antoni Długosz przyjechał w niedzielę 18 sierpnia do parafii w Boczkach Chełmońskich na odpust parafialny z okazji uroczystości św. Rocha.


Gość, znany z programu telewizyjnego dla dzieci „Ziarno”, a także z piosenki „Chrześcijanin tańczy”, wykonał dla przybyłych na główną mszę św. odpustową krótki koncert. Następnie odprawił mszę św. wraz z proboszczem ks. Mariuszem Szmajdzińskim.

Wzięło w niej udział ponad 30 osób – dorosłych i dzieci przebranych za św. Rocha – do czego zachęcał ksiądz proboszcz. Biskup wręczył im nagrody, wśród których były m.in. przelot samolotem, tablet, hulajnoga, szachy, namiot i książki.
Po mszy św. był czas na pamiątkowe zdjęcia parafian z bp. Długoszem.

13 komentarzy

 1. Jesteś niereformowalny. Czytaj, czytaj, czytaj!

  • To pokazuje że nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Oczernianie innych osób przychodzi łatwo ale przedstawić dowód już trudniej. Dalsza dyskusja nie ma sensu.

 2. Na początek zobacz co znaczy ;
  “Parafianin:

  • Odnieś się do poprzedniego wpisu a nie zmieniasz temat. A jeśli nie masz nic znaczącego do powiedzenia to daruj sobie dyskusję.

 3. Do franka. Uważasz że to porządni ludzie i dobra organizacja twoja sprawa, ale nie ubliżaj tym co wiedzą więcej od ciebie.

  • Więc uświadom mnie co wiesz o tej konkretnej osobie że jej tak ubliżasz. Mówisz o obrażaniu a sam obraziłeś całą parafię, która gościła biskupa.

 4. Tak, jakim debilem trzeba być aby tę zarazę jeszcze gościć?

 5. czarna zarazo- rece precz od naszych dzieci !!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.