Najbliższy piątek i sobota w klubie Pracownia upłyną pod znakiem kiepskiego kina i dobrej zabawy, a to za sprawą sekcji Alter Och!, towarzyszącej trwającemu Och! Film Festiwalowi. Wstęp jest bezpłatny.

Sekcja Alter Och! to przegląd tak złych i absurdalnych filmów, że momentami aż śmieszne. Od jej pomysłodawców wiemy, że kino takie ma swoich wiernych amatorów. Kolejny set już dzisiaj, a jego motywem przewodnim będą różne oblicza gliniarzy. Start o godz.19, a wtedy na ekranie zobaczymy „Gliniarza samuraja”z 1991 roku, czyli glinę który jest maszynką do zabijania przestępców.

Kolejny seans rozpocznie się o godz. 20.40. Będzie to film „Maniakalny glina” z 1988 roku, w którym morderca w policyjnym mundurze dokonuje serii brutalnych zabójstw na terenie Nowego Jorku. Ofiarą zabójcy pada w końcu żona jednego z policjantów.

W sobotę bitwa na kiepskie zwiastuny filmowe pod hasłem „Zły zwiastun”. Każdy uczestnik może przyjść w sobotę na godz. 20 do Pracowni, wybrać 3 – swoim zdaniem – najgorsze zwiastuny i wypuścić je z komputera na ekran.

– Każdy z nas widział przynajmniej jeden zwiastun filmowy tak kiepski, że aż uroczy. Zdarzają się naprawdę niezłe paszkwile. My widzieliśmy ich wiele, ale chcielibyśmy poznać nowe „rarytasy” – zachęca do wzięcia udziału Krystian Cipiński.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.