52 uczniów klas III gimnazjum oraz 43 uczniów klas VIII szkoły podstawowej bawi się dzisiaj, 15 czerwca w murach Pijarskich Szkół Królowej Pokoju na balu. Towarzyszą im rodzice i nauczyciele. 

Bal rozpoczął się o godz. 16 polonezem, którego oddzielnie zatańczyli ósmoklasiści, odrębnie gimnazjaliści. Pierwsi wybrali utwór Wojciecha Kilara z filmu “Pan Tadeusz”, drudzy – kompozycję Bartosza Chajdeckiego z filmu “Czasu honoru”. Zakończy – o godz. 22. 

Organizatorzy, ze względu na upalną pogodę, ustawili na zewnątrz sali gimnastycznej, gdzie bawi się młodzież, duże klimatyzatory, które wdmuchują do środka schłodzone powietrze. 

7 komentarzy

 1. Czy to prawda, że są tam środki psychoaktywne?

 2. tymos wydymos dobrze napisal polac mu

 3. Absolwentka

  Nie polecam Pijarskiej, chodziłam tam do podstawówki i gimnazjum. Gdybym miała wybrać jeszcze raz, na pewno nie podjęłabym takiej decyzji.

  • @Absolwentka
   A jaki to ma związek z balem?
   Są zdjęcia, na których młodzież się świetnie bawi, a Wy zawsze i wszędzie musicie wciskać swoje mądrości o tym, jaka to pijarska nie jest straszna. Wrzućcie na luz, nie każdemu będzie ta szkoła odpowiadać, fakt, ale są ludzie, którzy nie zamienili by jej na inną.

  • @absolwentka
   To po co zostawałaś w gimnazjum jak ci sie nie podobało

  • Gall Anonim

   Każdy ma swoje zdanie, mi się podoba.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.