14 sierpnia o godz. 20.50 na dk 14 w Kadzielinie doszło do wypadku z udziałem BMW oraz Volkswagena Golfa. W obu samochodach podróżowało w sumie 8 osób. 4 zostały ranne, w tym 6-letnie dziecko. 

KPP w Zgierzu wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zderzenia. Jak na razie ustalono, że oba pojazdy jechały od strony Łowicza w kierunku Głowna. BMW uderzyło w tył VW. Kierujący BMW oddalił się z miejsca zdarzenia. Policji udało się zatrzymać w miejscu zamieszkania 39-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego, który prawdopodobnie kierował BMW. Miał ponad 1,6 promila alkoholu we krwi.  Volkswagenem kierował 34-latek z powiatu zgierskiego. 

Obrażenia, jakie odniosły osoby biorące udział w wypadku nie zagrażają ich życiu. 6-letnie dziecko, które podróżowało VW zostało przewiezione do szpitala Matki Polki w Łodzi. 

14 komentarzy

  1. Witam kierowca bmw to już jakiś czas jeździł pijany trafiło na niewinne dzieci w aucie byli 3 i 6 latka.to że żyją to opcznosc boża. Tralma do końca życia już zostanie. Bmw jechali wszyscy pijani nawet 14 latek. Auto z dużą prędkością uderzyło w v, którym jechał tata z dziećmi. Zawsze zapinaj ie dzieci pasami, foteliki dobrej marki

    • To czemu nic nie zrobiłaś skoro wiedziałaś, że ten człowiek jeździ po pijanemu??? Teraz w necie się mądrzysz? A gdzie byłaś wcześniej???

      • Bo dowiedziałam się w dniu wypadku i napewno nie mądrze się. Porostu tragedia, prawo jazdy miał już zabrane więc nawet policja nie mogła nic zrobic

  2. pijakowi i tak sie zapewne upiecze jak to w naszej polsce bywa :/

  3. Bolid mlodziezy wiejskiej

  4. antycpun sam jestes cpun i alkoholik…. to ze jezdza BMW to nieznaczy ze tacy sa.. pierdolisz jak potluczony

  5. Sprawdza sie to ze wiekszosc osob jezdzacych beemkami to dilerzy,cpuny albo…alkoholiki!Ja jak jezdze i widze beemki to staram sie byc jak najdalej od tych degeneratow..

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.