Sezon imprez plenerowych w gminie Stryków w pełni. Dziś, 3 czerwca, bawią się mieszkańcy Bratoszewic. Tym razem impreza odbywa się nie na dziedzińcu ZS Nr 2, ale w parku przy pałacu Rzewuskich.

Trampoliny , zjeżdżalnie i karuzele stanęły w najbardziej zacisznym zakątku parku. Fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Impreza potrwa do godz. 23. Najpierw były zawody sportowe, gry i zabawy rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, a wśród nich rzuty do celu, skoki w workach, slalom, itp. Później na scenie odbywały się  występy uczniów ZS Nr 1 i ZS Nr 2 w Bratoszewicach. Nie zabrakło pokazu musztry w wykonaniu uczniów klas mundurowych bratoszewickiego LO.   Przed wieczorem strażacy z OSP Bratoszewice rozpalili ognisko, któremu towarzyszyć będzie dyskoteka.  

Trzecioklasistki z technikum żywienia częstują zdrowymi sokami i koktajlami. fot. Lilianna Jóźwiak-Staszewska

Imprezie, jak zwykle, towarzyszą  atrakcje kulinarne przygotowane przez miejscowe gospodynie oraz uczniów i rodziców. Stowarzyszenie Przyjaciół Bratoszewic przygotowało stoisko z napojami, zabawkami i gadżetami dla dzieci. Są dmuchane zjeżdżalnie oraz karuzele. Zakładając alkogogle można  przekonać się, jak funkcjonuje organizm człowieka po spożyciu alkoholu. Uczennice technikum żywienia zachęcają z kolei do picia zdrowych soków i koktajli. 

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.