Trwa nabór uczestników do udziału w projekcie „Teatr mój mały widzę ogromny”, którego pomysłodawcą i głównym reżyserem jest Aleksander Jaros, lider grupy artystycznej Artelier, działającej w ubiegłym roku szkolnym w I LO, która zrealizowała z rozmachem świąteczny musical pt. „Miranda: Świąt nie będzie?”.

Po prawej Aleksander Jaros. Fot. Archiwum NŁ

Projekt obejmuje stworzenie grupy aktorskiej oraz przeprowadzenie warsztatów kończących się wystawieniem sztuki teatralnej na deskach Łowickiego Ośrodka Kultury. Członkowie grupy zostaną wybrani w drodze castingu, w którym można wziąć udział po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (jest on dostępny na facebook’owej stronie projektu). Aplikować można do jednej z następujących sekcji: aktorskiej, wokalno-instrumentalnej, tanecznej, plastycznej (kostiumografia/scenografia) lub scenopisarsko-organizacyjnej.

Casting odbędzie się 6 września o godz. 15.30 w ŁOK, przesłuchania poprowadzą lider grupy i pierwszy reżyser Aleksander Jaros oraz zaproszone przez niego do współpracy mentorki.

Świąteczny musical w I LO

2 komentarze

  1. do nauki dzieciory

  2. A granicą wiekowa?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.